Електрична енергія

Відповідно до п. 5 Статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" продовжити дію Угоди від 10.01.2019 року( далі- Угода) до договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг № 118 від 01.01.2019 року, на строк достатній для проведення процедури закупівлі (далі відкриті торги) на початку року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначених в угодах, укладених в попередньому році

Очікувана вартість

67 244,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04340916
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 85571, Донецька область, Великоновосілківський р-н, с. Красна Поляна, Вул. ГРИГОРІЯ БАЛЖИ, 60
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Любов Тишлек
Володіння мовою:
Телефон:
+380624395111,+380624395194,+380507570707,+380669724585
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

28 018 кіловат

Період доставки:

21 січ. 2020 – 31 січ. 2020

Місце доставки:

Україна, 85571, Донецька область, Красна Поляна, Григорія Балжи,60

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 січ. 2020 16:27

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
67 244,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кіруцак В.М.
Телефон: +380504721267 ЄДРПОУ:
42086719
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 січ. 2020 17:11
Додаток до договору 23 січ. 2020 16:44
Підписаний договір 23 січ. 2020 16:44
Підписаний договір 23 січ. 2020 16:44

Пропозиція

56 036,67 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Краснополянська сільська рада

Вас може зацікавити

Ім'я:
Горбенко Світлана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380459423211 ЄДРПОУ:
41431865

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

93 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Дачко
E-mail: [email protected] Телефон: +380955596333 ЄДРПОУ:
23633015

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Леся Кульміч
E-mail: [email protected] Телефон: +380973385160 ЄДРПОУ:
02928410

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 873,00 грн без ПДВ

Дивитись