Поштові послуги
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відсутня подальша потреба в закупівлі поштових послуг згідно оголошеного плану закупівель, оскільки видатки на предмет закупівлі мають збільшитись, а замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метю уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування Закону відповідно до ч. 7 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 30 січ. 2020 11:12 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лот 1 Поштові послуги з виплати та доставки соціальних допомог, а також інших виплат населенню, визначених Законодавством, які надаються у грошовій готівковій формі Перейти до лоту |
Очікувана вартість 1 477 924,12 грн без ПДВ |
Статус: активно |
| 2 |
Лот 2 Поштові послуги з виплати та доставки пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій готівковій формі Перейти до лоту |
Очікувана вартість 71 266,00 грн без ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 21 січ. 2020 11:13 | |
| Електронний підпис | 21 січ. 2020 11:17 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію