Молоко та вершки (Молоко ультрапастеризоване)

Очікувана вартість

102 168,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 14 січ. 2020 12:41

до 30 січ. 2020 14:00

Аукціон

з 31 січ. 2020 11:45

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
14 січ. 2020 12:41 – 30 січ. 2020 14:00
Початок аукціону:
31 січ. 2020 11:45
Період уточнень:
14 січ. 2020 12:41 – 20 січ. 2020 14:00
Відповіді на питання до:
30 січ. 2020 14:00
Оскарження умов тендера:
14 січ. 2020 12:41 – 26 січ. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
14 січ. 2020 12:42

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінити відкриті торги по предмету закупівлі Молоко та вершки (Молоко ультрапастеризоване) у зв’язку з неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, зокрема в неправильності визначення джерела закупівлі в оголошенні про проведення відкритих торгів.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 січ. 2020 16:45
Електронний підпис 20 січ. 2020 16:45

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03082760
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21029, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олеся Сакал
Володіння мовою:
Телефон:
+380432460239
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Молоко та вершки (Молоко ультрапастеризоване)

Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки

Кількість:

3 900 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 21029, Вінницька область, Вінница, Хмельницьке шосе 108

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 14 січ. 2020 12:41
Проєкт договору 14 січ. 2020 12:41
Електронний підпис 14 січ. 2020 12:42
Технічні специфікації 14 січ. 2020 12:41

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
102 168,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
511,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Вас може зацікавити

Молоко коров'яче пастеризоване, 2,6%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г
Молоко коров'яче пастеризоване, 2,6%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г
Ім'я:
Наталія Сарніцька
E-mail: [email protected] Телефон: +380962352319 ЄДРПОУ:
43369291
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

138 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Марина ГЕЛЕТА
E-mail: [email protected] Телефон: +380989705609 ЄДРПОУ:
26241965

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

67 708,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Мирошниченко Катерина Леонідівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380937698163,380444080030 ЄДРПОУ:
23516367

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

163 320,00 грн без ПДВ

Дивитись