Молоко та вершки (Молоко пастеризоване)

Очікувана вартість

150 890,88 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 14 січ. 2020 12:31

до 29 січ. 2020 14:00

Аукціон

з 30 січ. 2020 15:45

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
14 січ. 2020 12:31 – 29 січ. 2020 14:00
Початок аукціону:
30 січ. 2020 15:45
Період уточнень:
14 січ. 2020 12:31 – 19 січ. 2020 14:00
Відповіді на питання до:
29 січ. 2020 14:00
Оскарження умов тендера:
14 січ. 2020 12:31 – 25 січ. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
14 січ. 2020 12:32

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінити відкриті торги по предмету закупівлі Молоко та вершки (Молоко пастеризоване) у зв’язку з неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, зокрема в неправильності визначення джерела закупівлі в оголошенні про проведення відкритих торгів.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 січ. 2020 16:49
Електронний підпис 20 січ. 2020 16:50

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03082760
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21029, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олеся Сакал
Володіння мовою:
Телефон:
+380432460239
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Молоко та вершки (Молоко пастеризоване)

Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки

Кількість:

6 928 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 21029, Вінницька область, Вінница, Хмельницьке шосе 108

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 січ. 2020 12:32
Проєкт договору 14 січ. 2020 12:31
Технічні специфікації 14 січ. 2020 12:31
Документи закупівлі 14 січ. 2020 12:31

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
150 890,88 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
755,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Вас може зацікавити

Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (плоский), ДСТУ 2661, 900-1000г (ДК 021:2015:15510000-6 Молоко та вершки)
Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (плоский), ДСТУ 2661, 900-1000г (ДК 021:2015:15510000-6 Молоко та вершки)
Ім'я:
Марина Стасик
E-mail: [email protected] Телефон: +380505863770 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01992660

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

116 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Молоко пастеризоване 2,6% з вітаміном D3 (для 1-11 класів)
Молоко пастеризоване 2,6% з вітаміном D3 (для 1-11 класів)
Ім'я:
Ірина Козенюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380412558505, +380976845514 ЄДРПОУ:
04348444
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

120 540,00 грн без ПДВ

Дивитись
Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (брикет), ДСТУ 2661, 900-1000г
Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (брикет), ДСТУ 2661, 900-1000г
Ім'я:
Оксана Занько
E-mail: [email protected] Телефон: +380442596408 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05415792
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

232 700,00 грн без ПДВ

Дивитись