Крупа манна, крупа гречана, крупа перлова, крупа ячнєва, пшоно, вівсяні пластівці, крупа пшенична, крупа кукурудзяна, рис, борошно пшеничне

Крупа манна, крупа гречана, крупа перлова, крупа ячнєва, пшоно, вівсяні пластівці, крупа пшенична, крупа кукурудзяна, рис, борошно пшеничне

Очікувана вартість

424 376,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 11 січ. 2020 22:00

до 27 січ. 2020 00:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
11 січ. 2020 22:00 – 27 січ. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
11 січ. 2020 22:00 – 17 січ. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
27 січ. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
11 січ. 2020 22:00 – 23 січ. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
11 січ. 2020 22:02

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відміна процедуру відкритих торгів з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 31 Закону, а саме: порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 січ. 2020 16:56

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40703130
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65039, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд.134
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сафронова Ірина
Володіння мовою:
Телефон:
+380487069772
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Крупа манна, крупа гречана, крупа перлова, крупа ячнєва, пшоно, вівсяні пластівці, крупа пшенична, крупа кукурудзяна, рис, борошно пшеничне

Крупа манна, крупа гречана, крупа перлова, крупа ячнєва, пшоно, вівсяні пластівці, крупа пшенична, крупа кукурудзяна, рис, борошно пшеничне

Перейти до лоту

Очікувана вартість

424 376,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 січ. 2020 22:02
Документи закупівлі 11 січ. 2020 22:01

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
424 376,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
12 731,28 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Рудьєва Олександра Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380775551000 ЄДРПОУ:
25889776

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

260 642,50 грн без ПДВ

Дивитись
Крупа перлова вагова, №1; Крупа ячна вагова, №3; Крупа пшенична вагова, №3; Рис круглозернистий, сорт перший; Крупа пшенична булгур, №2
Крупа перлова вагова, №1; Крупа ячна вагова, №3; Крупа пшенична вагова, №3; Рис круглозернистий, сорт перший; Крупа пшенична булгур, №2
Ім'я:
Марина Олександрівна Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: +380667802950 ЄДРПОУ:
08803781
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

418 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Крупа пшенична кус-кус, ДСТУ 7699; Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній); Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий; Рис довгозернистий шліфований, сорт перший; Борошно пшеничне, обойне, ГСТУ 46.004
Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Крупа пшенична кус-кус, ДСТУ 7699; Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній); Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий; Рис довгозернистий шліфований, сорт перший; Борошно пшеничне, обойне,...
Ім'я:
Світлана Деркач
E-mail: [email protected] Телефон: +380686937335 ЄДРПОУ:
02144513

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

629 971,70 грн без ПДВ

Дивитись