йогурти питні, йогурти фруктові, кефір, ряжанка, сметана

йогурти питні, йогурти фруктові, кефір, ряжанка, сметана

Очікувана вартість

257 544,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 11 січ. 2020 15:15

до 27 січ. 2020 00:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
11 січ. 2020 15:15 – 27 січ. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
11 січ. 2020 15:15 – 17 січ. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
27 січ. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
11 січ. 2020 15:15 – 23 січ. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
11 січ. 2020 15:16

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відміна процедуру відкритих торгів з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 січ. 2020 17:02

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40703130
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65039, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд.134
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сафронова Ірина
Володіння мовою:
Телефон:
+380487069772
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

йогурти питні, йогурти фруктові, кефір, ряжанка, сметана

йогурти питні, йогурти фруктові, кефір, ряжанка, сметана

Перейти до лоту

Очікувана вартість

257 544,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 11 січ. 2020 15:16
Електронний підпис 11 січ. 2020 15:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
257 544,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
7 726,32 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ніколаєва Олена Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380963895174 ЄДРПОУ:
43932094

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

268 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Кефір 2,5%, 400г., плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Сметана 20% жиру 350гр плівка
Кефір 2,5%, 400г., плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Сметана 20% жиру 350гр плівка
Ім'я:
Анастасія Зуб
E-mail: [email protected] Телефон: +380675770163 ЄДРПОУ:
03189660

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

152 125,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ольга Лантінова
E-mail: [email protected] Телефон: +380685274340 ЄДРПОУ:
44121723

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

308 680,21 грн без ПДВ

Дивитись