Яйця курячі
Яйця курячі
з 8 січ. 2020 22:30
до 23 січ. 2020 23:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відміна процедуру відкритих торгів згідно абз. 4 ч. 1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 10 січ. 2020 14:32 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Яйця курячі Яйця курячі Перейти до лоту |
Очікувана вартість 897 500,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 8 січ. 2020 22:33 | |
| Документи закупівлі | 8 січ. 2020 22:33 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси"Вас може зацікавити
900 000,00 грн з ПДВ
Дивитись