Хліб пшеничний вищого ґатунку, хліб пшенично - житній І ґатунку, здобні хлібобулочні вироби

Хліб пшеничний вищого ґатунку, хліб пшенично - житній І ґатунку, здобні хлібобулочні вироби

Очікувана вартість

878 780,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 8 січ. 2020 17:14

до 23 січ. 2020 20:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
8 січ. 2020 17:14 – 23 січ. 2020 20:00
Період уточнень:
8 січ. 2020 17:14 – 13 січ. 2020 20:00
Відповіді на питання до:
23 січ. 2020 20:00
Оскарження умов тендера:
8 січ. 2020 17:14 – 19 січ. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
8 січ. 2020 17:16

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відміна процедуру відкритих торгів згідно абз. 4 ч. 1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 січ. 2020 14:37

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40703130
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65039, Одеська область, Одеса, вул. Канатна, буд.134
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сафронова Ірина
Володіння мовою:
Телефон:
+380487069772
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Хліб пшеничний вищого ґатунку, хліб пшенично - житній І ґатунку, здобні хлібобулочні вироби

Хліб пшеничний вищого ґатунку, хліб пшенично - житній І ґатунку, здобні хлібобулочні вироби

Перейти до лоту

Очікувана вартість

878 780,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 8 січ. 2020 17:16
Електронний підпис 8 січ. 2020 17:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
878 780,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
26 363,40 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Винник Олександр Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380970519779 ЄДРПОУ:
45842155

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

732 660,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Марків Марія-Мар′яна Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 ЄДРПОУ:
08571340
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

488 916,67 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Код ДК 021:2015 15811100-7 хліб з борошна пшеничного І ґатунку, Код ДК 021:2015 15811100-7 хліб із суміші борошна житнього обдирного і пшеничного І ґатунку, Код ДК 021:2015 15811200-8 булка із борошна пшеничного І ґатунку масою 70 грамів)
Код ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Код ДК 021:2015 15811100-7 хліб з борошна пшеничного І ґатунку, Код ДК 021:2015 15811100-7 хліб із суміші борошна житнього обдирного і пшеничного І ґатунку, Код ДК 021...
Ім'я:
Ольга Горбенко
E-mail: [email protected] Телефон: 380683677321 ЄДРПОУ:
23313871
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

796 104,96 грн з ПДВ

Дивитись