Агрохімічна продукція (Дезинфікуючі засоби)

Очікувана вартість

97 577,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 8 січ. 2020 09:30

до 23 січ. 2020 13:00

Аукціон

з 24 січ. 2020 15:20

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
8 січ. 2020 09:30 – 23 січ. 2020 13:00
Початок аукціону:
24 січ. 2020 15:20
Період уточнень:
8 січ. 2020 09:30 – 13 січ. 2020 13:00
Відповіді на питання до:
23 січ. 2020 13:00
Оскарження умов тендера:
8 січ. 2020 09:30 – 19 січ. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
8 січ. 2020 09:31

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

1. Відмінити відкриті торги по предмету закупівлі Агрохімічна продукція (Дезинфікуючі засоби) код згідно основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник":24450000-3 - Агрохімічна продукція (ідентифікатор закупівлі № UA-2020-01-08-000123-с), з підстави, що передбачена абз.1 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: у зв’язку із відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, зокрема за визначеними технічними та якісними характеристиками.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 січ. 2020 17:21
Не вказано 14 січ. 2020 17:20

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03082760
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21029, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олеся Сакал
Володіння мовою:
Телефон:
+380432460239
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Агрохімічна продукція (Дезинфікуючі засоби)

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

345 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 21029, Вінницька область, Вінница, Хмельницьке шосе 108

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 8 січ. 2020 09:30
Проєкт договору 8 січ. 2020 09:30
Технічні специфікації 8 січ. 2020 09:30
Електронний підпис 8 січ. 2020 09:31

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
97 577,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
488,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Вас може зацікавити

24450000-3 Агрохімічна продукція ( Засоби захисту рослин)
24450000-3 Агрохімічна продукція ( Засоби захисту рослин)
Ім'я:
Куденок Любов Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380457741755 ЄДРПОУ:
33295412

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

84 666,67 грн без ПДВ

Дивитись