Яловичина свіжа охолоджена, свинина свіжа охолоджена нежирна, курчата бройлери охолоджені, філе куряче охолоджене

Очікувана вартість

4 378 440,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 січ. 2020 21:45

до 22 січ. 2020 21:50

Аукціон

з 24 січ. 2020 15:51

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
3 січ. 2020 21:45 – 22 січ. 2020 21:50
Початок аукціону:
24 січ. 2020 15:51
Період уточнень:
3 січ. 2020 21:45 – 12 січ. 2020 21:50
Відповіді на питання до:
22 січ. 2020 21:50
Оскарження умов тендера:
3 січ. 2020 21:45 – 18 січ. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 січ. 2020 23:04

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінено на підставі частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»: порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 січ. 2020 17:18

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40703015
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65114, Одеська область, Одеса, вул. Академіка Корольова, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коливушко Світлана Анатоліївна (Kolivushko Svitlana )
Володіння мовою:
Телефон:
+380487530042
E-mail:
Факс:
+380487530042

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Яловичина свіжа охолоджена, свинина свіжа охолоджена нежирна, курчата бройлери охолоджені, філе куряче охолоджене

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

39 600 кг

Період доставки:

до 31 трав. 2020

Місце доставки:

Україна, 65000, Одеська область, м.Одеса, заклади освіти Київського району м.Одеси

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 3 січ. 2020 21:46
Електронний підпис 3 січ. 2020 23:04

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Оплата здійснюється за фактично поставлений товар згідно з накладними (або видатковими накладними) на протязі 30 банківських днів з дати постачання товару за наявності надходження відповідних бюджетних коштів на рахунках Замовника

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 378 440,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
13 135,32 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
131 353,20 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Київського району м. Одеси

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (Блоки з яловичини знежилованої, заморожені, сорт перший, ГСТУ 46.019)
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (Блоки з яловичини знежилованої, заморожені, сорт перший, ГСТУ 46.019)
Ім'я:
Алібекова Світлана Алібеківна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444810541 ЄДРПОУ:
41220556

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 857 799,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (Блоки з яловичини знежилованої, заморожені, сорт перший, ГСТУ 46.019)
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (Блоки з яловичини знежилованої, заморожені, сорт перший, ГСТУ 46.019)
Ім'я:
Алібекова Світлана Алібеківна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444810541 ЄДРПОУ:
41220556

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 766 888,40 грн без ПДВ

Дивитись
Філе куряче, заморожене, перша категорія, ДСТУ 3143
Філе куряче, заморожене, перша категорія, ДСТУ 3143
Ім'я:
Людмила Ніконенко
E-mail: [email protected] Телефон: 380577378328 ЄДРПОУ:
36816884

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 666 840,98 грн без ПДВ

Дивитись