код ДК 021:2015: 79710000-4 - «охоронні послуги» (послуги з оформлення та видачі разових перепусток для в’їзду вантажного автотранспорту сторонніх організацій на територію ХФ ДП «АМПУ»).
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
на підставі п.4. ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року «непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі».
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 10 лют. 2020 11:52 | |
| Не вказано | 10 лют. 2020 11:52 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з оформлення та видачі разових перепусток для в'їзду вантажного автотранспорту сторонніх організацій на територію ХФ ДП "АМПУ"
Код ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
|
Кількість: 13 000 штука |
Період доставки:
1 січ. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м.Херсон, проспект Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 2 січ. 2020 14:53 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 2 січ. 2020 14:56 | |
| Протокол розгляду | 2 січ. 2020 14:56 | |
| Не вказано | 2 січ. 2020 14:56 |
Пропозиція
936 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
975 198,90 грн без ПДВ
Дивитись1 033 983,60 грн без ПДВ
Дивитись