Доступ до веб-порталу “YOUCONTROL”

Місце надання послуг: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601. Строк надання послуг: один рік (366 днів).

Очікувана вартість

253 740,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00032106
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталя Бабієнко
Володіння мовою:
Телефон:
+380442540108
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Доступ до веб-порталу “YOUCONTROL” (джерело фінансування закупівлі: кошти Національного банку України)

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 29 січ. 2021

Місце доставки:

Україна, 01601, Київська область, м. Київ, вул. Інститутська, 9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 груд. 2019 12:02

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Виплата Ліцензіатом ліцензійної винагороди здійснюється шляхом безготівкового перерахунку коштів на банківський рахунок Ліцензіара. У випадку, якщо відповідний рахунок/рахунок-фактура Ліцензіара не містить умови щодо строку сплати ліцензійної винагороди, її оплата має здійснюватись Ліцензіатом шляхом одноразового платежу всієї суми, зазначеної в рахунку/рахунку-фактурі протягом тридцяти календарних днів з дня його отримання. Отримання ліцензії (ліцензій) на використання Програмної продукції, розширених ліцензійних умов використання Програмної продукції та їх оплата підтверджується відповідними актами здачі-прийняття прав інтелектуальної власності, що складаються у формі електронних документів, з використанням програмного забезпечення M.E.Doc.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
253 740,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
С. А. Мільман
Телефон: +380800309077 ЄДРПОУ:
39404434

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 груд. 2019 12:04
Електронний підпис 27 груд. 2019 12:05

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 24 січ. 2020 16:30
Електронний підпис 24 січ. 2020 16:34

Пропозиція

203 869,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний Банк України

Вас може зацікавити

(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах з...
Ім'я:
Швець В'ячеслав Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380372583872 ЄДРПОУ:
22843868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 600,00 грн без ПДВ

Дивитись