Вершкове масло
Масло вершкове (без додавання рослинних жирів) жирністю не менше 72,5%, фасоване 1/0,18 кг-1/0,2 кг
з 18 груд. 2019 15:46
до 23 груд. 2019 21:00
з 24 груд. 2019 00:00
до 27 груд. 2019 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 20 груд. 2019 12:55 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Вершкове масло
Код ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
|
Кількість: 1 290 кілограми |
Період доставки:
1 січ. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 48000, Тернопільська область, Підгайці, вул. Шевченка, 26 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 груд. 2019 15:50 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІДГАЄЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
200 000,00 грн без ПДВ
Дивитись214 200,00 грн без ПДВ
Дивитись392 000,00 грн без ПДВ
Дивитись