Тверде паливо
з 16 груд. 2019 16:29
до 31 груд. 2019 17:24
з 2 січ. 2020 11:08
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Під час подачі річного плану закупівлі було не правильно вказано тип закупівлі. Замість відкриті торги потрібно вказати відкриті торги з публікацією англійською мовою.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 груд. 2019 08:36 | |
| Електронний підпис | 18 груд. 2019 08:36 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Вугілля ДГр(0-200)
Код ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
|
Кількість: 700 000 кілограм |
Період доставки:
1 серп. 2020 – 1 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, 84130, Донецька область, м.Святогірськ, Лісна, 16 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 груд. 2019 16:32 | |
| Документи закупівлі | 16 груд. 2019 16:29 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Святогірська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів № 12 Донецької обласної радиВас може зацікавити
2 161 500,00 грн без ПДВ
Дивитись3 667 083,33 грн без ПДВ
Дивитись1 933 250,00 грн без ПДВ
Дивитись