Лікарські засоби

Очікувана вартість

250 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 12 груд. 2019 14:51

до 28 груд. 2019 17:00

Аукціон

з 2 січ. 2020 12:24

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
12 груд. 2019 14:51 – 28 груд. 2019 17:00
Початок аукціону:
2 січ. 2020 12:24
Період уточнень:
12 груд. 2019 14:51 – 18 груд. 2019 17:00
Відповіді на питання до:
28 груд. 2019 17:00
Оскарження умов тендера:
12 груд. 2019 14:51 – 24 груд. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
12 груд. 2019 14:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

в зв’язку з порушенным оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 груд. 2019 10:22
Електронний підпис 16 груд. 2019 10:24

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01987273
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51200, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Суха
Володіння мовою:
Телефон:
+380962324190
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Лікарські засоби

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Morphine

Кількість:

1 000 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул.Сучкова,40
2

Лікарські засоби

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Diazepam

Кількість:

1 200 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, М.Новомосковськ, вул.Сучкова,40
3

Лікарські засоби

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Fentanyl

Кількість:

2 000 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, М.Новомосковськ, вул.Сучкова,40
4

Лікарські засоби

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Ketamine

Кількість:

100 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, М.Новомосковськ, вул.Сучкова,40
5

Лікарські засоби

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Sodium oxybate

Кількість:

200 ампула

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, М.Новомосковськ, вул.Сучкова,40

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 12 груд. 2019 14:51
Не вказано 12 груд. 2019 14:51
Електронний підпис 12 груд. 2019 14:57

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
250 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 250,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Новомосковська центральна міська лікарня" Новомосковської міської ради"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Людмила Наконечна
E-mail: [email protected] Телефон: +380432551100 ЄДРПОУ:
03082760
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

354 386,92 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 –33600000-6 Фармацевтична продукція (CPV) (МНН: Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium chloride)
ДК 021:2015 –33600000-6 Фармацевтична продукція (CPV) (МНН: Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium chloride)
Ім'я:
Галина Рольська
E-mail: [email protected] Телефон: +380352435732 ЄДРПОУ:
02001280
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

326 635,51 грн без ПДВ

Дивитись
Рінгера розчин для інфузій по 400 мл (Electrolytes) (33690000-3) (ДК 021: 2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Рінгера розчин для інфузій по 400 мл (Electrolytes) (33690000-3) (ДК 021: 2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Ім'я:
Юлія Супрунюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380504692560 ЄДРПОУ:
01982940
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

189 783,18 грн без ПДВ

Дивитись