природний газ
процедура закупівлі здійснюється з метою задоволення потреби протягом 2020 року та за результатами відміни процедури відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівля UA-2019-11-21-001709-c
з 10 груд. 2019 16:32
до 26 груд. 2019 11:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
природний газ процедура закупівлі здійснюється з метою задоволення потреби протягом 2020 року та за результатами відміни процедури відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівля UA-2019-11-21-001709-c Перейти до лоту |
Очікувана вартість 455 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 10 груд. 2019 16:38 | |
| Електронний підпис | 10 груд. 2019 16:44 | |
| Проєкт договору | 10 груд. 2019 16:38 | |
| Документи закупівлі | 10 груд. 2019 16:38 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти,культури,спорту та туризмуВас може зацікавити
511 578,00 грн без ПДВ
Дивитись580 000,00 грн без ПДВ
Дивитись426 315,00 грн без ПДВ
Дивитись