Природний газ
з 6 груд. 2019 08:53
до 21 груд. 2019 20:00
з 23 груд. 2019 11:26
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги не відбулись
Пояснення
Керуючись абзацом четвертим ч. 2 ст. 31 Закону визнати процедуру відкритих торгів на закупівлю по предмету: «код ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)» оголошення № UA-2019-12-06-000110-b такою, що не відбулась, підстава - скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 16 груд. 2019 14:52 | |
| Електронний підпис | 16 груд. 2019 14:53 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 30 600 метр кубічний |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 93300, Луганська область, Попасна, Первомайська, 60 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 6 груд. 2019 08:53 | |
| Електронний підпис | 6 груд. 2019 08:54 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Попаснянський міський спортивний заклад "Відродження"Вас може зацікавити
511 578,00 грн без ПДВ
Дивитись580 000,00 грн без ПДВ
Дивитись225 000,00 грн без ПДВ
Дивитись