Послуги землевпорядних робіт з оформлення/переоформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки

Більш детальна інформація в тендерній документації. Проект договору в тендерній документації.

Services of land management works on registration / re-registration of legal documents for land plots

More information in the tender documentation. Draft contract in the tender documentation.

Очікувана вартість

4 658 304,75 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 лист. 2019 14:07

до 22 груд. 2019 18:00

Прекваліфікація
не було
Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
22 лист. 2019 14:07 – 22 груд. 2019 18:00
Період уточнень:
22 лист. 2019 14:07 – 12 груд. 2019 18:00
Відповіді на питання до:
22 груд. 2019 18:00
Оскарження умов тендера:
22 лист. 2019 14:07 – 18 груд. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
6 груд. 2019 14:36

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Торгивідмінено відповідно до ст. 31 закону України "Про публічні закупівлі" Замовник відміняє торги в разі відсутності подальшої потреби в закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 груд. 2019 16:28
Електронний підпис 11 груд. 2019 16:38

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081221
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Служба організації та проведення закупівель (Procurement organization)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380443096909,+380443096906,+380443096911,+380443096929,+380443096908
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Послуги землевпорядних робіт з оформлення/переоформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки

Більш детальна інформація в тендерній документації. Проект договору в тендерній документації.

Services of land management works on registration / re-registration of legal documents for land plots

More information in the tender documentation. Draft contract in the tender documentation.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

324 489,75 грн без ПДВ

Статус:

активно
2

Послуги землевпорядних робіт з оформлення/переоформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки

Більш детальна інформація в тендерній документації. Проект договору в тендерній документації.

Services of land management works on registration / re-registration of legal documents for land plots

More information in the tender documentation. Draft contract in the tender documentation.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

4 333 815,00 грн без ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 лист. 2019 14:35
Електронний підпис 22 лист. 2019 14:35
Документи закупівлі 22 лист. 2019 14:07
Документи закупівлі 22 лист. 2019 14:07
Не вказано 6 груд. 2019 14:14

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 658 304,75 грн без ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
156 017,34 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"

Вас може зацікавити

Проведення інженерно-геодезичних вишукувань, контрольно-геодезичного знімання та первинної технічної інвентаризації лінійних об'єктів – систем зовнішнього освітлення міста та систем дощової (зливової) каналізації міста, (ДК 021:2015: 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
Проведення інженерно-геодезичних вишукувань, контрольно-геодезичного знімання та первинної технічної інвентаризації лінійних об'єктів – систем зовнішнього освітлення міста та систем дощової (зливової) каналізації міста, (ДК 021:2015: 71250000-5 - Архітектурні,...
Ім'я:
Бичова Людмила Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380661551797 ЄДРПОУ:
40460848

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись