Електрична енергія
ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) Процедура закупівлі – відкриті торги на 2020 рік, що оголошена згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.09.2016 року
з 19 лист. 2019 09:54
до 5 груд. 2019 00:00
з 5 груд. 2019 13:34
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
зміна розміру очікуваної вартості
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 26 лист. 2019 10:22 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія (місцевий бюджет)
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 83 000 Кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 19 лист. 2019 09:55 | |
| Документи закупівлі | 19 лист. 2019 09:55 | |
| Електронний підпис | 19 лист. 2019 09:56 | |
| Документи закупівлі | 19 лист. 2019 09:55 | |
| Документи закупівлі | 19 лист. 2019 09:55 | |
| Документи закупівлі | 19 лист. 2019 09:55 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Соколівської сільської радиВас може зацікавити
350 000,00 грн без ПДВ
Дивитись426 250,00 грн без ПДВ
Дивитись396 705,00 грн без ПДВ
Дивитись