Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання(Комплекс електроенцефалографічний комп’ютерний BRAINTEST-24 з режимом довготривалого відео моніторингу або еквівалент) 11467-Електроенцефалограф.

додаткові кошти

Очікувана вартість

225 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 15 лист. 2019 17:06

до 1 груд. 2019 14:00

Аукціон

з 2 груд. 2019 15:20

до 2 груд. 2019 15:41

Кваліфікація

з 2 груд. 2019 15:41

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
15 лист. 2019 17:06 – 1 груд. 2019 14:00
Початок аукціону:
2 груд. 2019 15:20 – 2 груд. 2019 15:41
Період уточнень:
15 лист. 2019 17:06 – 21 лист. 2019 14:00
Відповіді на питання до:
1 груд. 2019 14:00
Оскарження умов тендера:
15 лист. 2019 17:06 – 27 лист. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
15 лист. 2019 17:06

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

1. Визнати відкриті торги такими, що не відбулися по предмету закупівлі Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання(Комплекс електроенцефалографічний комп’ютерний BRAINTEST-24 з режимом довготривалого відео моніторингу або еквівалент) 11467-Електроенцефалограф. код згідно основного словника національного класифікатора України ДК 21:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання; код згідно національного класифікатора НК

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 груд. 2019 12:29
Електронний підпис 20 груд. 2019 12:30

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03082760
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21029, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Кушнір
Володіння мовою:
Телефон:
+380432460239
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання(Комплекс електроенцефалографічний комп’ютерний BRAINTEST-24 з режимом довготривалого відео моніторингу або еквівалент) 11467-Електроенцефалограф.

Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

до 18 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 21029, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе 108

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 груд. 2019 15:41
Не вказано 2 груд. 2019 15:41
Електронний підпис 15 лист. 2019 17:06
Проєкт договору 15 лист. 2019 17:06
Технічні специфікації 15 лист. 2019 17:06
Не вказано 15 лист. 2019 17:06

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
225 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 125,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Слюсаренко Віктор Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 111111111111, 111111111111 ЄДРПОУ:
42984629

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 29 лист. 2019 16:20
Цінова пропозиція 29 лист. 2019 16:19
Підтвердження відповідності 29 лист. 2019 16:19
Підтвердження відповідності 29 лист. 2019 16:19
Технічні специфікації 29 лист. 2019 16:19
Підтвердження відповідності 29 лист. 2019 16:19
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 лист. 2019 16:19
Технічні специфікації 29 лист. 2019 16:19
Підтвердження відповідності 29 лист. 2019 16:19
Підтвердження відповідності 29 лист. 2019 16:19
Підтвердження відповідності 29 лист. 2019 16:19
Підтвердження відповідності 29 лист. 2019 16:19
Електронний підпис 29 лист. 2019 16:20

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 9 груд. 2019 14:29
Витяг з реєстру 2 груд. 2019 15:42
Електронний підпис 9 груд. 2019 14:30

Пропозиція

220 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
субпідрядник не залучався
Ім'я:
Пономаренко Юрій Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380687141433 ЄДРПОУ:
3044006695

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 27 лист. 2019 10:12
Технічні специфікації 27 лист. 2019 10:12
Технічні специфікації 27 лист. 2019 10:12
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:12
Цінова пропозиція 27 лист. 2019 10:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лист. 2019 10:12
Технічні специфікації 27 лист. 2019 10:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лист. 2019 10:12
Технічні специфікації 27 лист. 2019 10:12
Технічні специфікації 27 лист. 2019 10:12
Технічні специфікації 27 лист. 2019 10:12
Технічні специфікації 27 лист. 2019 10:12

Пропозиція

224 982,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Вас може зацікавити

Тест-смужки, швидкий тест на алкоголь в сечі, тести швидкі для контролю якості: парова стерилізації всередині упаковки, для фізичного контролю стерилізації
Тест-смужки, швидкий тест на алкоголь в сечі, тести швидкі для контролю якості: парова стерилізації всередині упаковки, для фізичного контролю стерилізації
Ім'я:
Альциванович Олена
E-mail: [email protected] Телефон: 380935695642 ЄДРПОУ:
05497146
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

170 439,25 грн без ПДВ

Дивитись
Тест смужки EasyTouch для вимірювання рівня холестерину в крові, №25; Код ДК 021:2015 – 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»
Тест смужки EasyTouch для вимірювання рівня холестерину в крові, №25; Код ДК 021:2015 – 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»
Ім'я:
Сергій Максименко
E-mail: [email protected] Телефон: +380672853026 ЄДРПОУ:
44865999

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

186 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань; Гель для УЗД та ЕКГ; Гель для УЗД та ЕКГ; Електроди для ЕКГ; Тести швидкі для визначення вагітності та овуляції; Тести швидкі на наркотичні речовини
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань; Гель для УЗД та ЕКГ; Гель для УЗД та ЕКГ; Електроди для ЕКГ; Тести швидкі для визначення вагітності та овуляції; Тести швидкі на наркотичні речовини
Ім'я:
Желєзний Костянтин
E-mail: [email protected] Телефон: +380443651928 ЄДРПОУ:
45013109
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

137 632,00 грн без ПДВ

Дивитись