Природний газ

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ). Процедура закупівлі – відкриті торги на 2020 рік, що оголошена згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.06.2016 року.

Очікувана вартість

3 105 300,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 15 лист. 2019 15:32

до 2 груд. 2019 00:00

Аукціон

з 2 груд. 2019 13:37

до 2 груд. 2019 13:58

Кваліфікація

з 2 груд. 2019 13:58

до 13 груд. 2019 13:56

Пропозиції розглянуто

з 13 груд. 2019 13:56

до 28 груд. 2019 15:14

Подання пропозицій:
15 лист. 2019 15:32 – 2 груд. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
2 груд. 2019 13:37 – 2 груд. 2019 13:58
Період уточнень:
15 лист. 2019 15:32 – 22 лист. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
2 груд. 2019 00:00
Оскарження умов тендера:
15 лист. 2019 15:32 – 28 лист. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
15 лист. 2019 15:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02145553
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 39614, Полтавська обл., Кременчук, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 14/23
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Чумак Анна
Володіння мовою:
Телефон:
+380679863677
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

282 300 м3

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 лист. 2019 15:29
Не вказано 15 лист. 2019 15:29
Не вказано 2 груд. 2019 13:58
Не вказано 2 груд. 2019 13:58
Не вказано 15 лист. 2019 15:29
Не вказано 15 лист. 2019 15:29
Не вказано 15 лист. 2019 15:29
Не вказано 15 лист. 2019 15:29
Електронний підпис 15 лист. 2019 15:30

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Здійснення оплати відбувається після фактичного споживання/отримання товару у 100% розмірі на підставі надісланого рахунку для оплати. Обсяги споживання товару підтверджуються складеним Сторонами актом приймання-передачі товару. Оплата рахунка Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк, визначений у рахунку, який не може бути меншим 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання рахунку Споживачем, або протягом 5 (п’яти) робочих днів від дати, зазначеної у комерційній пропозиції, щодо оплати рахунку, оформленого Споживачем.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 105 300,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
6 210,60 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
90 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВ АС
E-mail: [email protected] Телефон: +380504285556 ЄДРПОУ:
31915956
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 30 лист. 2019 12:39
Не вказано 16 груд. 2019 12:43
Не вказано 16 груд. 2019 12:43
Не вказано 16 груд. 2019 12:44
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Електронний підпис 30 лист. 2019 12:39
Електронний підпис 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Не вказано 16 груд. 2019 12:44
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Не вказано 16 груд. 2019 12:44
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Не вказано 16 груд. 2019 12:44
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Не вказано 16 груд. 2019 12:44
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Не вказано 16 груд. 2019 12:44
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Не вказано 16 груд. 2019 12:44
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Не вказано 16 груд. 2019 12:44
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Не вказано 16 груд. 2019 12:44
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Не вказано 16 груд. 2019 12:44
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:38
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39
Технічні специфікації 30 лист. 2019 12:39

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 2 груд. 2019 13:59
Не вказано 6 груд. 2019 16:27
Не вказано 13 груд. 2019 13:55
Довідка 13 груд. 2019 13:56
Довідка 16 груд. 2019 16:07
Електронний підпис 6 груд. 2019 16:27
Електронний підпис 6 груд. 2019 16:27

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 груд. 2019 15:14
Підписаний договір 28 груд. 2019 15:13

Пропозиція

2 569 494,60 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Морозов Олександр Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380975668518, ЄДРПОУ:
40220890

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27
Підтвердження відповідності 27 лист. 2019 10:27

Пропозиція

2 599 983,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олена Шевченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380664887363 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08571446
22
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 126 310,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Павло Радченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380542667165 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108777
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 713 331,57 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ (ДК 021:2015 (CPV 2008) 09120000-6 – Газове паливо
Природний газ (ДК 021:2015 (CPV 2008) 09120000-6 – Газове паливо
Ім'я:
Ірина Радченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380992534877 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44133660
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 875 920,99 грн без ПДВ

Дивитись