Послуги адміністрування програмного забезпечення з бухгалтерського обліку

Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі зазначено в Додатку № 2 до оголошення про проведення закупівлі через ЕСЗ

Очікувана вартість

33 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 31 жовт. 2019 15:57

до 4 лист. 2019 16:00

Прийом пропозицій

з 4 лист. 2019 16:05

до 6 лист. 2019 16:10

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 6 лист. 2019 16:14

до 13 лист. 2019 15:01

Пропозиції розглянуто

з 13 лист. 2019 15:01

до 29 лист. 2019 09:57

Подання пропозицій:
4 лист. 2019 16:05 – 6 лист. 2019 16:10
Період уточнень:
31 жовт. 2019 15:57 – 4 лист. 2019 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02228109
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69107, Запорізька область, Запоріжжя, пр. Соборний,164
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валерія Ігорівна Рябченко
Володіння мовою:
Телефон:
+2390411
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги адміністрування програмного забезпечення з бухгалтерського обліку

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 31 жовт. 2019 16:05
Електронний підпис 31 жовт. 2019 16:06

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
33 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
330,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Горєлко Сергій Опанасович
E-mail: [email protected] Телефон: +380637962485 ЄДРПОУ:
2727410297
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 лист. 2019 15:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2019 15:47
Підтвердження відповідності 6 лист. 2019 15:47
Підтвердження відповідності 6 лист. 2019 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2019 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2019 15:47
Технічні специфікації 6 лист. 2019 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2019 15:47
Підтвердження відповідності 6 лист. 2019 15:47
Підтвердження відповідності 6 лист. 2019 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2019 15:47
Цінова пропозиція 6 лист. 2019 15:47
Цінова пропозиція 6 лист. 2019 15:47
Підтвердження відповідності 6 лист. 2019 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2019 15:47
Підтвердження відповідності 6 лист. 2019 15:47
Електронний підпис 6 лист. 2019 15:48
Електронний підпис 6 лист. 2019 15:48
Електронний підпис 6 лист. 2019 15:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2019 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лист. 2019 15:47

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 лист. 2019 15:00
Електронний підпис 13 лист. 2019 15:01

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 лист. 2019 09:55
Підписаний договір 29 лист. 2019 09:55

Пропозиція

33 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Послуга доступу до програмного забезпечення Figma Professional, Full seat на 1 рік
Послуга доступу до програмного забезпечення Figma Professional, Full seat на 1 рік
Ім'я:
Олександр Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380954163767 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19092648

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

36 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
ФБМЕС-26П-69-ВО Послуги з супроводу програмного забезпечення ''ПУСК-Інтелктуальний кошторис'' (Тендер-Контракт. Інтелектуальний Будівельний Кошторис, версія ІІ))
ФБМЕС-26П-69-ВО Послуги з супроводу програмного забезпечення ''ПУСК-Інтелктуальний кошторис'' (Тендер-Контракт. Інтелектуальний Будівельний Кошторис, версія ІІ))
Ім'я:
Артеменко Олена Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380523362585 ЄДРПОУ:
41149437

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

24 669,00 грн без ПДВ

Дивитись