Придбання багатофункціонального пристрою
Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі зазначено в Додатку № 2 до оголошення про проведення закупівлі через ЕСЗ
з 29 жовт. 2019 15:06
до 31 жовт. 2019 15:10
з 31 жовт. 2019 15:15
до 4 лист. 2019 15:20
з 4 лист. 2019 15:22
до 6 лист. 2019 14:37
з 6 лист. 2019 14:37
до 14 лист. 2019 13:22
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Придбання багатофункціонального пристрою
Код ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 29 жовт. 2019 15:16 | |
| Документи закупівлі | 29 жовт. 2019 15:15 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 4 лист. 2019 12:01 |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Цінова пропозиція | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Технічні специфікації | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Електронний підпис | 4 лист. 2019 12:01 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 | |
| Не вказано | 4 лист. 2019 10:37 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 лист. 2019 14:37 | |
| Не вказано | 6 лист. 2019 14:36 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 14 лист. 2019 13:18 | |
| Підписаний договір | 14 лист. 2019 13:18 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністраціїВас може зацікавити
17 083,33 грн без ПДВ
Дивитись9 750,00 грн без ПДВ
Дивитись5 372,52 грн з ПДВ
Дивитись