ДК – 021:2015 –33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2019-31163 Каталка лежача адаптаційна): каталка для транспортування хворих

залишки коштів по соц.економ розвитку після проведення відкритих торгів

Очікувана вартість

79 419,71 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 29 жовт. 2019 09:31

до 13 лист. 2019 15:33

Аукціон

з 14 лист. 2019 12:06

до 14 лист. 2019 12:33

Кваліфікація

з 14 лист. 2019 12:33

до 21 лист. 2019 13:35

Пропозиції розглянуто

з 21 лист. 2019 13:35

до 9 груд. 2019 11:01

Подання пропозицій:
29 жовт. 2019 09:31 – 13 лист. 2019 15:33
Початок аукціону:
14 лист. 2019 12:06 – 14 лист. 2019 12:33
Період уточнень:
29 жовт. 2019 09:31 – 3 лист. 2019 15:33
Відповіді на питання до:
13 лист. 2019 15:33
Оскарження умов тендера:
29 жовт. 2019 09:31 – 9 лист. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
29 жовт. 2019 09:31

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01984441
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49074, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Батумська, буд. 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Пальцун
Володіння мовою:
Телефон:
+380983268543
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

каталка для транспортування хворих

Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Код GMDN: 31163 Каталка лежача адаптаційна

Кількість:

6 штука

Період доставки:

до 18 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 49074, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Батумська, буд. 13

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 жовт. 2019 09:31
Документи закупівлі 29 жовт. 2019 09:31
Не вказано 14 лист. 2019 12:33
Не вказано 14 лист. 2019 12:33

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунки за поставлений товар здійснюються на підставі ст.49 Бюджетного кодексу України на умовах відстрочки платежу 30 календарних днів з моменту виконання Постачальником своїх зобов’язань за договором. У випадку затримки бюджетного фінансування, яке має на меті розрахунки за поставлений товар, Замовник зобов’язується провести оплату поставленого Постачальником товару протягом 3-х робочих днів з дня надходження таких коштів на його розрахунковий рахунок.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
79 419,71 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
397,10 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Ковалева Елена Анатольевна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673797311 Факс:
+380612962692
Веб сайт: ЄДРПОУ:
43016265

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 31 жовт. 2019 09:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 лист. 2019 08:25
Технічні специфікації 31 жовт. 2019 09:30
Технічні специфікації 31 жовт. 2019 09:30
Технічні специфікації 31 жовт. 2019 09:30
Технічні специфікації 31 жовт. 2019 09:30
Технічні специфікації 31 жовт. 2019 09:30
Технічні специфікації 31 жовт. 2019 09:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 лист. 2019 08:25
Технічні специфікації 31 жовт. 2019 09:30

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 14 лист. 2019 12:33
Протокол розгляду 18 лист. 2019 13:17
Електронний підпис 18 лист. 2019 13:18

Пропозиція

57 600,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
ТОВ «МЕД ТРЕЙД СЕРВIC»
Ім'я:
Нестеренко Володимир Борисович
E-mail: [email protected] Телефон: +380562313221 Факс:
+380562313221
ЄДРПОУ:
19430625

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 лист. 2019 13:46
Цінова пропозиція 11 лист. 2019 13:45
Цінова пропозиція 11 лист. 2019 13:45
Підтвердження відповідності 11 лист. 2019 13:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 лист. 2019 13:45
Електронний підпис 11 лист. 2019 13:46
Електронний підпис 11 лист. 2019 13:46
Електронний підпис 11 лист. 2019 13:46
Технічні специфікації 11 лист. 2019 13:45
Не вказано 22 лист. 2019 11:14

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лист. 2019 13:35
Довідка 22 лист. 2019 17:08
Протокол розгляду 21 лист. 2019 13:31
Довідка 21 лист. 2019 13:36
Витяг з реєстру 21 лист. 2019 13:32

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 9 груд. 2019 10:59
Електронний підпис 9 груд. 2019 11:01

Пропозиція

79 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Данильченко Сергій Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980544775 ЄДРПОУ:
2096408592

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 лист. 2019 11:46
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лист. 2019 11:45
Підтвердження відповідності 12 лист. 2019 11:45
Технічні специфікації 12 лист. 2019 11:45
Цінова пропозиція 12 лист. 2019 11:45
Електронний підпис 12 лист. 2019 11:46

Пропозиція

79 380,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №6" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

НК 024:2023: 62482 - Фіксатор кінцівки/тулуба багаторазового використання (Комплект ременів для фіксації Salvafix Standard, розмір S та М)
НК 024:2023: 62482 - Фіксатор кінцівки/тулуба багаторазового використання (Комплект ременів для фіксації Salvafix Standard, розмір S та М)
Ім'я:
Ірина Довгалюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380382675190 ЄДРПОУ:
02004634

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

40 747,66 грн без ПДВ

Дивитись
Фармацевтичний холодильник (код та назва за ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
Фармацевтичний холодильник (код та назва за ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
Ім'я:
Артем Сердюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
33252672
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

114 050,00 грн з ПДВ

Дивитись
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії; Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10535 за НК 024:2023 – Медична шафа/ код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13959 за НК 024:2023 – Стіл для хірургічних інструментів/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування)
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терап...
Ім'я:
Нікітюк Аліна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380973025468 ЄДРПОУ:
07773293
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

129 404,55 грн без ПДВ

Дивитись