Капітальний ремонт Вовчківського навчально-виховного об'єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» по вул. Яблунева, 39, в с. Вовчків Поліського району Київської області

Очікувана вартість

7 010 300,40 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 28 жовт. 2019 18:40

до 13 лист. 2019 10:00

Аукціон

з 14 лист. 2019 12:43

до 14 лист. 2019 13:34

Кваліфікація

з 14 лист. 2019 13:34

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
28 жовт. 2019 18:40 – 13 лист. 2019 10:00
Початок аукціону:
14 лист. 2019 12:43 – 14 лист. 2019 13:34
Період уточнень:
28 жовт. 2019 18:40 – 3 лист. 2019 10:00
Відповіді на питання до:
13 лист. 2019 10:00
Оскарження умов тендера:
28 жовт. 2019 18:40 – 9 лист. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
28 жовт. 2019 18:41

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

1. Відмінити процедуру відкритих торгів на закупівлю Капітальний ремонт Вовчківського навчально-виховного об'єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» по вул. Яблунева, 39, в с. Вовчків Поліського району Київської області (Код ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) на підставі абз. 2 ч.1 ст. 31 ЗУ «Про публічні закупівлі» - у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лист. 2019 11:54
Не вказано 21 лист. 2019 11:53

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21467647
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04119, Київська область, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Василівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380442067433
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт Вовчківського навчально-виховного об'єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» по вул. Яблунева, 39, в с. Вовчків Поліського району Київської області

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 07044, Київська область, с. Вовчків Поліського району , вул. Яблунева, 39

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 жовт. 2019 18:41
Не вказано 14 лист. 2019 13:34
Не вказано 14 лист. 2019 13:34
Електронний підпис 28 жовт. 2019 18:41
Не вказано 28 жовт. 2019 18:41

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
20 ( робочі )
Опис:
Розрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником по факту виконаних робіт, при умові надходження коштів з джерел фінансування на даний Об’єкт. Замовник відповідно до абзацу 2 п.19 Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001р. №1764, може перераховувати Підряднику аванс в розмірі 30% вартості річного обсягу робіт, який спрямовується на небюджетні рахунки, відкриті на ім’я Підрядника в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виключно з таких рахунків на цілі, визначені Договором.
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
20 ( робочі )
Опис:
Розрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником по факту виконаних робіт, при умові надходження коштів з джерел фінансування на даний Об’єкт. Замовник відповідно до абзацу 2 п.19 Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001р. №1764, може перераховувати Підряднику аванс в розмірі 30% вартості річного обсягу робіт, який спрямовується на небюджетні рахунки, відкриті на ім’я Підрядника в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виключно з таких рахунків на цілі, визначені Договором.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
7 010 300,40 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
7 010,30 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
35 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Сєнькін Сергій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380680727772 ЄДРПОУ:
32343522

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 лист. 2019 08:39
Електронний підпис 13 лист. 2019 08:39
Електронний підпис 13 лист. 2019 08:39
Технічні специфікації 13 лист. 2019 08:31
Технічні специфікації 13 лист. 2019 08:33
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2019 08:33
Технічні специфікації 13 лист. 2019 08:34
Технічні специфікації 13 лист. 2019 08:37
Підтвердження відповідності 13 лист. 2019 08:37
Технічні специфікації 13 лист. 2019 08:36

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 14 лист. 2019 13:35

Пропозиція

6 299 999,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
ТОВ "УКРБУДІНВЕСТ"
Ім'я:
Фесенко Олександр Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380978302737 ЄДРПОУ:
39107995

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 лист. 2019 17:05
Цінова пропозиція 12 лист. 2019 16:25
Підтвердження відповідності 12 лист. 2019 16:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лист. 2019 16:25
Підтвердження відповідності 12 лист. 2019 16:25
Електронний підпис 12 лист. 2019 17:05
Кошторис 12 лист. 2019 16:25

Пропозиція

6 300 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
ТОВ "АФІНАЦЕНТР"
Ім'я:
Поляков Сергій Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380956196449 ЄДРПОУ:
33270749

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 лист. 2019 08:27
Технічні специфікації 13 лист. 2019 01:21
Технічні специфікації 13 лист. 2019 01:21
Технічні специфікації 13 лист. 2019 01:21
Технічні специфікації 13 лист. 2019 01:21
Технічні специфікації 13 лист. 2019 01:21
Технічні специфікації 13 лист. 2019 01:21
Електронний підпис 13 лист. 2019 08:27

Пропозиція

6 692 587,97 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Скітневський Володимир Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380449151805 Факс:
+380449153392
ЄДРПОУ:
23568074

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 лист. 2019 04:21
Технічні специфікації 13 лист. 2019 04:18
Технічні специфікації 13 лист. 2019 04:18
Технічні специфікації 13 лист. 2019 04:18
Електронний підпис 13 лист. 2019 04:21
Технічні специфікації 13 лист. 2019 04:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2019 04:18

Пропозиція

6 952 332,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
немає
Ім'я:
Литвин Анатолій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380995592540, 380995592540 ЄДРПОУ:
41199383

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 лист. 2019 00:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2019 00:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2019 00:21
Цінова пропозиція 13 лист. 2019 00:21
Електронний підпис 13 лист. 2019 00:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2019 00:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2019 00:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2019 00:21

Пропозиція

6 970 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Недашківський Сергій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380672207627 ЄДРПОУ:
40313047

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Електронний підпис 12 лист. 2019 22:33
Електронний підпис 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33
Технічні специфікації 12 лист. 2019 22:33

Пропозиція

6 994 333,63 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Максименко Олег Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380674073642, ЄДРПОУ:
33147770

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 лист. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 12 лист. 2019 16:35
Підтвердження відповідності 12 лист. 2019 16:35
Підтвердження відповідності 12 лист. 2019 16:35
Підтвердження відповідності 12 лист. 2019 16:35
Електронний підпис 12 лист. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 12 лист. 2019 16:35

Пропозиція

7 009 803,98 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації

Вас може зацікавити

«Капітальний ремонт благоустрою з облаштуванням інклюзивного простору на території КЗ "Одеський навчальнореабілітаційний центр "Зоресвіт" Одеської обласної ради" за адресою м. Одеса, вул. Львівська, 5»
«Капітальний ремонт благоустрою з облаштуванням інклюзивного простору на території КЗ "Одеський навчальнореабілітаційний центр "Зоресвіт" Одеської обласної ради" за адресою м. Одеса, вул. Львівська, 5»
Ім'я:
Олександр Веретельник
E-mail: [email protected] Телефон: +380487148535 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41485381

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 582 873,17 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт протирадіаційного укриття академічного ліцею «Престиж» за адресою: Україна, Київська область, Фастівський район, м. Боярка, Боярська територіальна громада, вул. Б. Хмельницького, 57А» (коригування 3); Код ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація
Капітальний ремонт протирадіаційного укриття академічного ліцею «Престиж» за адресою: Україна, Київська область, Фастівський район, м. Боярка, Боярська територіальна громада, вул. Б. Хмельницького, 57А» (коригування 3); Код ДК 021:2015 45453000-7 — Капітальний...
Ім'я:
Вікторія Кравченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380633765838 ЄДРПОУ:
43906316

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

10 098 291,67 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт зовнішнього освітлення з впровадженням енергозберігаючих джерел світла вул. Середньофонтанська з прилеглою пл. Середньофонтанська у м. Одесі за ДК 021:2015-45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
Капітальний ремонт зовнішнього освітлення з впровадженням енергозберігаючих джерел світла вул. Середньофонтанська з прилеглою пл. Середньофонтанська у м. Одесі за ДК 021:2015-45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
Ім'я:
Усенко Віталій
E-mail: [email protected] Телефон: 380734734460 ЄДРПОУ:
03350568

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 964 054,00 грн без ПДВ

Дивитись