Технічна підтримка програмно-апаратного комплексу керування подіями та інцидентами інформаційної безпеки
Обсяг надання послуг: згідно Додатку 1 до тендерної документації “Найменування та опис послуг”.
Місце надання послуг: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601, проспект Науки, 7, 03028.
Строк надання послуг: коди доступу за договором надаються протягом 15
Technical maintenance of the hardware and software package for information security events and incidents management
Amount of services to be provided: according to Annex 1 of the tender documents “Name and Description of Services”. Place for provision of services: 9, Instytutska St., Kyiv 01601; 7, Nauky Ave., Kyiv 03028. Term for provision of services: service access codes under the agreement shall be provided within 15 business days from the date of signing the agreement by the authorized representatives of the Parties, but no later than on 31 December 2019. Term for provision of technical maintenance of the hardware and software package for information security events and incidents management: during 12 months after the access codes are provided, but no earlier than on 1 January 2020 and no later than on 31 December 2020 (inclusive).
з 28 жовт. 2019 17:45
до 28 лист. 2019 11:00
з 28 лист. 2019 11:01
до 10 груд. 2019 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Технічна підтримка програмно-апаратного комплексу керування подіями та інцидентами інформаційної безпеки (Кошти Національного банку України) Technical maintenance of the hardware and software package for information security events and incidents management (Funds of the National Bank of Ukraine)
Код ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
|
Кількість: 2 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 28 жовт. 2019 17:45 | |
| Документи закупівлі | 28 жовт. 2019 17:45 | |
| Електронний підпис | 28 жовт. 2019 17:45 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Попередня кваліфікація учасників
Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 4 груд. 2019 р.
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Електронний підпис | 25 лист. 2019 12:21 | |
| Електронний підпис | 25 лист. 2019 16:26 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Електронний підпис | 27 лист. 2019 15:18 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 лист. 2019 16:23 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Електронний підпис | 24 лист. 2019 19:32 | |
| Електронний підпис | 21 лист. 2019 15:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лист. 2019 15:48 | |
Протокол доступу до торгів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 28 лист. 2019 11:03 |
Статус:
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 27 лист. 2019 15:05 | |
| Підтвердження відповідності | 27 лист. 2019 15:06 | |
| Електронний підпис | 27 лист. 2019 15:06 | |
| Підтвердження відповідності | 27 лист. 2019 15:06 | |
| Підтвердження відповідності | 27 лист. 2019 15:06 | |
| Електронний підпис | 27 лист. 2019 15:06 | |
| Підтвердження відповідності | 27 лист. 2019 15:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лист. 2019 15:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лист. 2019 15:05 | |
| Підтвердження відповідності | 27 лист. 2019 15:06 | |
| Технічні специфікації | 27 лист. 2019 15:06 |
Протокол доступу до торгів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 28 лист. 2019 11:04 |
Статус:
допущений до участіУчасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 27 лист. 2019 15:06 |
| Підтвердження відповідності | 27 лист. 2019 15:05 | |
| Підтвердження відповідності | 27 лист. 2019 15:06 | |
| Електронний підпис | 27 лист. 2019 15:06 | |
| Підтвердження відповідності | 27 лист. 2019 15:06 | |
| Підтвердження відповідності | 27 лист. 2019 15:06 | |
| Електронний підпис | 27 лист. 2019 15:06 | |
| Підтвердження відповідності | 27 лист. 2019 15:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лист. 2019 15:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лист. 2019 15:05 | |
| Підтвердження відповідності | 27 лист. 2019 15:06 | |
| Технічні специфікації | 27 лист. 2019 15:06 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Національний Банк УкраїниВас може зацікавити
4 527 777,78 грн без ПДВ
Дивитись2 369 520,00 грн з ПДВ
Дивитись2 787 586,12 грн без ПДВ
Дивитись