Папір офісний А-4 та конверти немарковані (Джерело фінансування: державний бюджет)

Очікувана вартість

476 130,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 23 жовт. 2019 18:20

до 8 лист. 2019 18:25

Аукціон

з 11 лист. 2019 14:42

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
23 жовт. 2019 18:20 – 8 лист. 2019 18:25
Початок аукціону:
11 лист. 2019 14:42
Період уточнень:
23 жовт. 2019 18:20 – 29 жовт. 2019 18:25
Відповіді на питання до:
8 лист. 2019 18:25
Дата останніх змін умов тендера:
23 жовт. 2019 18:24

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Неможливість усунення технічної помилки допущеної під час оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів, а саме не було оприлюднено інформацію про джерело фінансування закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 жовт. 2019 18:47

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39835428
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 49004, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Олександра Поля, будинок 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Давиденко Ірина Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380567428557
E-mail:
Факс:
+380567402027

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Папір офісний А-4 та конверти немарковані

Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

Кількість:

35 955 од

Період доставки:

до 5 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 49004, Дніпропетровська область, м.Дніпро, пр.Олександра Поля, буд.2, та адреси розташування структурних підрозділів Замовника згідно з Додатком № 3 до Тендерної документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 жовт. 2019 18:21
Не вказано 23 жовт. 2019 18:21
Електронний підпис 23 жовт. 2019 18:24
Не вказано 23 жовт. 2019 18:21

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
476 130,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 380,65 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Сергій Кожухов
E-mail: [email protected] Телефон: +380632168962 ЄДРПОУ:
26623709
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

330 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Відділ Закупівель Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: 380672449735 ЄДРПОУ:
36038290
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

485 800,00 грн з ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)
Код ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)
Ім'я:
Тетяна Бекреньова
E-mail: [email protected] Телефон: +380487054883 ЄДРПОУ:
34674154

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

293 201,67 грн без ПДВ

Дивитись