33690000-3 Лікарські засоби різні: НКМВ 024:2019 Класифікатор медичних виробів - 30188 Набір реагентів для вимірювання хлориду (набір приладдя для Нанодакт для проведення потового тесту (кат.№ SS-043) або еквівалент)

економія коштів з відкритих торгів проведених у 2019 році

Очікувана вартість

21 714,80 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 8 жовт. 2019 14:23

до 25 жовт. 2019 15:00

Аукціон

з 28 жовт. 2019 13:56

до 28 жовт. 2019 14:17

Кваліфікація

з 28 жовт. 2019 14:17

до 29 жовт. 2019 13:18

Пропозиції розглянуто

з 29 жовт. 2019 13:18

до 12 лист. 2019 08:44

Подання пропозицій:
8 жовт. 2019 14:23 – 25 жовт. 2019 15:00
Початок аукціону:
28 жовт. 2019 13:56 – 28 жовт. 2019 14:17
Період уточнень:
8 жовт. 2019 14:23 – 15 жовт. 2019 15:00
Відповіді на питання до:
25 жовт. 2019 15:00
Дата останніх змін умов тендера:
8 жовт. 2019 14:23

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25843751
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, площа Визволення 3-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Гаращук
Володіння мовою:
Телефон:
+380976336001
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

набір приладдя для Нанодакт для проведення потового тесту (кат.№ SS-043) або еквівалент

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні

Кількість:

4 набір

Період доставки:

11 лист. 2019 – 25 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 50000, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, площа Визволення, 3а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 жовт. 2019 14:23
Не вказано 28 жовт. 2019 14:17
Не вказано 28 жовт. 2019 14:17
Документи закупівлі 8 жовт. 2019 14:23

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
21 714,80 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
217,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Сікорська Ірина Геннадіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444559920, 380444559920 Факс:
0444559920
ЄДРПОУ:
38348751

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 жовт. 2019 17:43
Цінова пропозиція 23 жовт. 2019 17:42
Підтвердження відповідності 23 жовт. 2019 17:42
Технічні специфікації 23 жовт. 2019 17:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 лист. 2019 11:43
Цінова пропозиція 1 лист. 2019 11:42
Електронний підпис 23 жовт. 2019 17:43
Електронний підпис 23 жовт. 2019 17:43

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 28 жовт. 2019 14:17
Довідка 29 жовт. 2019 14:20
Довідка 29 жовт. 2019 13:19
Протокол розгляду 29 жовт. 2019 13:17
Електронний підпис 29 жовт. 2019 13:18
Довідка 29 жовт. 2019 13:19
Довідка 29 жовт. 2019 14:20

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 лист. 2019 08:44
Підписаний договір 12 лист. 2019 08:43

Пропозиція

21 703,88 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Марія Осадча
E-mail: [email protected] Телефон: +380953487001 ЄДРПОУ:
36304335

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 22 жовт. 2019 15:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 жовт. 2019 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 жовт. 2019 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 жовт. 2019 15:53
Електронний підпис 22 жовт. 2019 15:54
Технічні специфікації 22 жовт. 2019 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 жовт. 2019 15:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 жовт. 2019 15:53

Пропозиція

21 712,44 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІЖОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ ГЕНЕТИКИ І ПРЕНАТАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ ІМЕНІ П.М.ВЕРОПОТВЕЛЯНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Вас може зацікавити

Реагенти для визначення груп крові зг СЗ вх.№619 завідувача аптечної служби
Реагенти для визначення груп крові зг СЗ вх.№619 завідувача аптечної служби
Ім'я:
Галина Діно
E-mail: [email protected] Телефон: +380501030062 ЄДРПОУ:
43288621
34
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Барію сульфат, порошок для приготування суспензії, 80 г)
ДК 021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Барію сульфат, порошок для приготування суспензії, 80 г)
Ім'я:
Жук Євген
E-mail: [email protected] Телефон: 380972922265 ЄДРПОУ:
02003511

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

38 345,00 грн без ПДВ

Дивитись
Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 10 мл; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Кофеїн-бензоат натрію, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 1 мл; Корглікон розчин для ін'єкцій, 0,6 мг/мл, по 1 мл; Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Брильянтовий зелений розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 1 %, 20 мл; Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл; Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл; Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл; Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл
Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 10 мл; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл...
Ім'я:
Олена Желонська
E-mail: [email protected] Телефон: +380985426615 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38796636
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

24 766,36 грн без ПДВ

Дивитись