Газ природний
з 8 жовт. 2019 11:07
до 23 жовт. 2019 11:11
з 24 жовт. 2019 14:52
до 24 жовт. 2019 15:37
з 24 жовт. 2019 15:37
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Рішенням тендерного комітету Протокол № 15 від 25.10.2019 р. у зв'язку з виникненням підстави для відміни процедури закупівлі (неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель - абзац 2 частини першої статті 31 Закону України від 25 грудня 2015 року №922-VIII «Про публічні закупівлі»), затвердженої рішенням тендерного комітету Ставчанського професійного ліцею протокол № 14 від «08» жовтня 2019 року, вирішено відмінити процедуру відкритих торгів щодо закупівлі очікуваною вартістю 248600,00 грн.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 25 жовт. 2019 20:42 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Газ природний
Код ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
|
Кількість: 27 205 м.куб |
Період доставки:
1 лист. 2019 – 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 60044, Чернівецька область, Ставчани, масив Ліцейний, вулиця Миру, 1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 жовт. 2019 11:07 | |
| Не вказано | 8 жовт. 2019 11:07 | |
| Не вказано | 8 жовт. 2019 11:07 | |
| Не вказано | 8 жовт. 2019 11:07 | |
| Не вказано | 8 жовт. 2019 11:07 | |
| Не вказано | 8 жовт. 2019 11:07 | |
| Не вказано | 8 жовт. 2019 11:07 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2019 15:37 | |
| Не вказано | 24 жовт. 2019 15:37 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 8 жовт. 2019 11:11 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 22 жовт. 2019 14:57 |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Електронний підпис | 22 жовт. 2019 14:57 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 | |
| Підтвердження відповідності | 22 жовт. 2019 14:56 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 24 жовт. 2019 15:37 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 17 жовт. 2019 18:10 |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:10 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Електронний підпис | 17 жовт. 2019 18:10 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:10 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:10 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 | |
| Технічні специфікації | 17 жовт. 2019 18:09 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2019 17:46 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 23 жовт. 2019 09:12 |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Електронний підпис | 23 жовт. 2019 09:12 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:12 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:11 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 23 жовт. 2019 08:14 |
| Цінова пропозиція | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Електронний підпис | 23 жовт. 2019 08:14 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 08:13 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 23 жовт. 2019 09:47 |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2019 09:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 09:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 09:47 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 23 жовт. 2019 09:47 | |
| Електронний підпис | 23 жовт. 2019 09:47 | |
| Електронний підпис | 23 жовт. 2019 09:47 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:47 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2019 09:47 | |
| Підтвердження відповідності | 23 жовт. 2019 09:47 | |
| Цінова пропозиція | 23 жовт. 2019 09:47 | |
| Технічні специфікації | 23 жовт. 2019 09:47 | |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП Ставчанський професійний ліцейВас може зацікавити
355 270,83 грн без ПДВ
Дивитись230 210,10 грн без ПДВ
Дивитись284 210,00 грн без ПДВ
Дивитись