Природний газ

Очікувана вартість

250 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 8 жовт. 2019 10:13

до 24 жовт. 2019 10:18

Аукціон

з 25 жовт. 2019 12:54

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
8 жовт. 2019 10:13 – 24 жовт. 2019 10:18
Початок аукціону:
25 жовт. 2019 12:54
Період уточнень:
8 жовт. 2019 10:13 – 14 жовт. 2019 10:18
Відповіді на питання до:
24 жовт. 2019 10:18
Дата останніх змін умов тендера:
8 жовт. 2019 10:17

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Виявлені розбіжності щодо предмета закупівлі неможливо без скасування або відміни процедури відкриті торги

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 жовт. 2019 11:43

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02231790
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 16600, Чернігівська область, Ніжин, вул. Покровська, 9
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шафрай Наталія Василівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380463125218
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ

Кількість:

22 тис м.куб

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 16651, Чернігівська область, с.Талалаівка, Ніжинського р-ну, вул.Незалежності,4А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 8 жовт. 2019 10:13
Електронний підпис 8 жовт. 2019 10:17

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
365 ( календарні )
Опис:
Природний газ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
250 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 250,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ культури Ніжинської РДА

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (природній газ)
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (природній газ)
Ім'я:
Коман Ірина Степанівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380347524920 Факс:
+380347529030
ЄДРПОУ:
20568493

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

355 270,83 грн без ПДВ

Дивитись
Газ природний ( ДК 021-2015 09120000-6 Газове паливо)
Газ природний ( ДК 021-2015 09120000-6 Газове паливо)
Ім'я:
Людмила Вікторівна Кий
E-mail: [email protected] Телефон: +380972841803 ЄДРПОУ:
26404054

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

230 210,10 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Надія Жук
E-mail: [email protected] Телефон: +380986226681 ЄДРПОУ:
25315704

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

284 210,00 грн без ПДВ

Дивитись