Товар - код СPV 35110000-8 по ДК021:2015 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Протипожежне обладнання)

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: Інженер УВТК Дроздова Ірина Іванівна, тел.: 05136 – 4-40-02, [email protected]

Очікувана вартість

2 916 664,57 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 2 жовт. 2019 15:18

до 18 жовт. 2019 15:22

Аукціон

з 21 жовт. 2019 14:38

до 21 жовт. 2019 15:05

Кваліфікація

з 21 жовт. 2019 15:05

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
2 жовт. 2019 15:18 – 18 жовт. 2019 15:22
Початок аукціону:
21 жовт. 2019 14:38 – 21 жовт. 2019 15:05
Період уточнень:
2 жовт. 2019 15:18 – 8 жовт. 2019 15:22
Відповіді на питання до:
18 жовт. 2019 15:22
Оскарження умов тендера:
2 жовт. 2019 15:18 – 14 жовт. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
2 жовт. 2019 15:22

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінити відкриті торги на закупівлю товару - код СPV 35110000-8 по ДК021:2015 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Протипожежне обладнання) згідно вимог частини першої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 груд. 2019 09:21

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20915546
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 55000, Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, Промзона ВП ЮУАЕС
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Міронов Сергій Леонідович (FRANKO Yuriy )
Володіння мовою:
Телефон:
+380513641330
E-mail:
Факс:
+380513642412

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Протипожежне обладнання - 589шт (пункт РПЗ – 9.555). Джерело фінансування закупівлі: відпуск електричної та виробництво теплової енергії АЕС, відпуск електричної енергії Ташлицькою ГАЕС.

Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання

Кількість:

589 шт

Період доставки:

до 30 лист. 2019

Місце доставки:

Україна, 55002, Миколаївська область, Южноукраїнськ, ЮУВ ВП «Складське господарство». Строк поставки товарів з дати публікації договору в системі ProZorro, але не пізніше 30.11.2019

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 2 жовт. 2019 15:18
Документи закупівлі 2 жовт. 2019 15:18
Не вказано 21 жовт. 2019 15:05
Не вказано 21 жовт. 2019 15:05
Електронний підпис 2 жовт. 2019 15:22
Документи закупівлі 2 жовт. 2019 15:18
Проєкт договору 2 жовт. 2019 15:18
Проєкт договору 2 жовт. 2019 15:18

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( робочі )
Опис:
Оплата відбувається на протязі 45 робочих днів після постачання ТМЦ.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 916 664,57 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
30 700,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
80 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "МІК"
E-mail: [email protected] Телефон: 0676177022 Веб сайт: ЄДРПОУ:
30105738

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Електронний підпис 18 жовт. 2019 12:34
Електронний підпис 18 жовт. 2019 12:34
Не вказано 24 груд. 2019 08:37
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Не вказано 24 груд. 2019 08:37
Не вказано 22 жовт. 2019 09:12
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Не вказано 22 жовт. 2019 09:12
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:32

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 23 груд. 2019 15:51

Пропозиція

2 755 000,00 грн без ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Юрій Чемер
E-mail: [email protected] Телефон: +380443586738 ЄДРПОУ:
36994042

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 жовт. 2019 12:39
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лист. 2019 12:42
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Не вказано 18 жовт. 2019 12:29
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лист. 2019 12:42
Не вказано 18 жовт. 2019 12:29
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лист. 2019 12:42
Не вказано 18 жовт. 2019 13:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Технічні специфікації 18 жовт. 2019 12:29
Електронний підпис 18 жовт. 2019 12:39
Електронний підпис 18 жовт. 2019 12:39
Електронний підпис 18 жовт. 2019 12:39
Електронний підпис 18 жовт. 2019 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лист. 2019 12:42
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Технічні специфікації 20 лист. 2019 09:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лист. 2019 12:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лист. 2019 12:42
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Не вказано 18 жовт. 2019 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лист. 2019 12:42
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 13:23
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2019 12:29
Технічні специфікації 20 лист. 2019 09:07

Пропозиція

2 885 855,00 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Антон Швець
E-mail: [email protected] Телефон: +380509795901 ЄДРПОУ:
3159221432

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 жовт. 2019 15:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2019 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2019 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2019 15:41
Підтвердження відповідності 17 жовт. 2019 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2019 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2019 15:41
Електронний підпис 17 жовт. 2019 15:47
Підтвердження відповідності 17 жовт. 2019 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2019 15:41
Технічні специфікації 17 жовт. 2019 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2019 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2019 15:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 жовт. 2019 15:41

Пропозиція

2 885 961,00 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВП ЮУАЕС ДП НАЕК "Енергоатом"

Вас може зацікавити

Захисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний)
Захисний одяг для пожежника (Костюм спеціальний захисний)
Ім'я:
Вишневська Ніна Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380363662866 ЄДРПОУ:
08803477

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 259 999,52 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Овсієнко Дар′я
E-mail: [email protected] Телефон: 380935164364 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 141 450,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Нагачевська Катерина Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380444300065 ЄДРПОУ:
42698051

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 486 125,00 грн без ПДВ

Дивитись