Олива моторна марки М14Г2ЦС (*або еквівалент) для тепловозних дизелів

Олива моторна марки М14Г2ЦС (*або еквівалент) для тепловозних дизелів

Очікувана вартість

1 550 214,50 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 30 серп. 2019 17:25

до 17 вер. 2019 10:00

Аукціон

з 18 вер. 2019 13:25

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 серп. 2019 17:25 – 17 вер. 2019 10:00
Початок аукціону:
18 вер. 2019 13:25
Період уточнень:
30 серп. 2019 17:25 – 7 вер. 2019 10:00
Відповіді на питання до:
17 вер. 2019 10:00
Дата останніх змін умов тендера:
9 вер. 2019 17:08

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінити відкриті торги на закупівлю оливи моторної марки М14Г2ЦС (*або еквівалент) для тепловозних дизелів згідно абз. 2 п.1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі", у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 вер. 2019 17:05

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081200
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Добриніна Олена Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
(048)727-27-60
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Олива моторна марки М14Г2ЦС (*або еквівалент) для тепловозних дизелів

Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби

Кількість:

43 т

Період доставки:

до 25 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 68400, Одеська обл., Арциз, Привокзальна 1ж

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 серп. 2019 17:22
Електронний підпис 30 серп. 2019 17:22
Не вказано 9 вер. 2019 17:08
Не вказано 30 серп. 2019 17:22
Не вказано 30 серп. 2019 17:22
Не вказано 30 серп. 2019 17:22
Не вказано 30 серп. 2019 17:22
Не вказано 30 серп. 2019 17:22

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 550 214,50 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
7 751,07 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
46 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Марина Губар
E-mail: [email protected] Телефон: 380503661698 ЄДРПОУ:
31557119
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 934 216,11 грн без ПДВ

Дивитись
09210000-4 Мастильні засоби (09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали (Оливи, мастило, змазки, антифриз)
09210000-4 Мастильні засоби (09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали (Оливи, мастило, змазки, антифриз)
Ім'я:
Наталія Маєва
E-mail: [email protected] Телефон: +380998955950 ЄДРПОУ:
03328468
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 138 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
ЦЗВ-26Т_173_ЕК: Оливи та мастильні матеріали: Мастило залізничне ЛЗ-ЦНІІ (09210000-4 – Мастильні засоби)
ЦЗВ-26Т_173_ЕК: Оливи та мастильні матеріали: Мастило залізничне ЛЗ-ЦНІІ (09210000-4 – Мастильні засоби)
Ім'я:
Цимбалістова Лариса Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0444650895 ЄДРПОУ:
40081347
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 875 856,50 грн без ПДВ

Дивитись