Послуги з доступу до інтернету закладів загальної середньої освіти
з 23 серп. 2019 13:55
до 10 вер. 2019 10:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
У зв’язку з неможливістю усунення даних порушень та керуючись ч.1 абзацу 2 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерним комітетом прийнято рішення про відміну даної процедури відкритих торгів.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 вер. 2019 11:29 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з доступу до інтернету закладів загальної середньої освіти Перейти до лоту |
Очікувана вартість 413 492,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 23 серп. 2019 13:56 | |
| Електронний підпис | 23 серп. 2019 13:59 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти, молоді та спорту В.Баг. РДАВас може зацікавити
228 800,00 грн без ПДВ
Дивитись208 333,33 грн без ПДВ
Дивитись333 333,33 грн без ПДВ
Дивитись