Товар - код CPV 34310000-3 по ДК 021:2015 – Двигуни та їх частини (Двигун, генератор переносний)
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: Інженер ВКУ УВТК Носко Михайло Іванович, т.05136 – 4-40-76, [email protected]
з 20 серп. 2019 10:00
до 4 вер. 2019 10:05
з 5 вер. 2019 13:05
до 5 вер. 2019 13:26
з 5 вер. 2019 13:26
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги не відбулись
Пояснення
Визнати такими, що не відбулись відкриті торги на закупівлю товару - код CPV 34310000-3 по ДК 021:2015 – Двигуни та їх частини (Двигун, генератор переносний) згідно частини другої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 вер. 2019 11:48 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Двигун, генератор переносний – 3 шт. ( пункт РПЗ: 9.362). Джерело фінансування закупівлі: відпуск електричної та виробництво теплової енергії АЕС, відпуск електричної енергії Ташлицькою ГАЕС.
Код ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
|
Кількість: 3 шт |
Період доставки:
до 30 лист. 2019
|
Місце доставки: Україна, 55002, Миколаївська область, Южноукраїнськ, ЮУВ ВП «Складське господарство». Строк поставки товарів на протязі 45 днів з дати публікації договору в системі ProZorro, але не пізніше 30.11.2019р. |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 серп. 2019 11:01 | |
| Проєкт договору | 20 серп. 2019 10:01 | |
| Не вказано | 5 вер. 2019 13:26 | |
| Не вказано | 5 вер. 2019 13:26 | |
|
|
||
| Проєкт договору | 20 серп. 2019 10:01 | |
| Документи закупівлі | 20 серп. 2019 10:01 | |
| Документи закупівлі | 20 серп. 2019 10:01 | |
| Технічні специфікації | 20 серп. 2019 10:01 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 3 вер. 2019 08:52 |
| Електронний підпис | 3 вер. 2019 08:52 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2019 08:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 вер. 2019 08:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 вер. 2019 08:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 вер. 2019 08:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 вер. 2019 08:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 вер. 2019 08:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 вер. 2019 08:51 | |
| Не вказано | 5 вер. 2019 13:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 вер. 2019 08:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 вер. 2019 08:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 вер. 2019 08:51 | |
| Технічні специфікації | 3 вер. 2019 08:51 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 5 вер. 2019 13:26 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 вер. 2019 17:14 | |
| Не вказано | 3 вер. 2019 17:14 | |
| Не вказано | 3 вер. 2019 17:14 | |
| Не вказано | 3 вер. 2019 17:14 | |
| Не вказано | 3 вер. 2019 17:14 | |
| Не вказано | 3 вер. 2019 17:14 | |
| Не вказано | 3 вер. 2019 17:14 | |
| Не вказано | 3 вер. 2019 17:14 | |
| Не вказано | 3 вер. 2019 17:14 | |
| Не вказано | 3 вер. 2019 17:14 | |
| Не вказано | 3 вер. 2019 17:14 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВП ЮУАЕС ДП НАЕК "Енергоатом"Вас може зацікавити
238 400,00 грн без ПДВ
Дивитись84 284,36 грн без ПДВ
Дивитись217 289,22 грн без ПДВ
Дивитись