Код ДК 021:2015 - 42130000-9 (Змінно-запасні частини до насосної станції (У-АРГ-2280))
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 19 серп. 2019 14:59
до 22 серп. 2019 14:00
з 22 серп. 2019 16:00
до 26 серп. 2019 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Змінно-запасні частини до насосної станції (У-АРГ-2280)
Код ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
|
Кількість: 2 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, пр-т Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 серп. 2019 15:00 | |
| Документи закупівлі | 19 серп. 2019 14:59 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
14 250,60 грн з ПДВ
Дивитись43 086,09 грн без ПДВ
Дивитись11 860,68 грн без ПДВ
Дивитись