Реконструкція опорного навчального закладу Красятицьке НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Поліської районної ради,д/с "Казочка" по вул. Воздвиженська, 71, в смт. Красятичі, Поліського району, Київської області

Очікувана вартість

4 820 253,20 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 13 серп. 2019 11:11

до 4 вер. 2019 10:00

Аукціон

з 5 вер. 2019 12:24

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
13 серп. 2019 11:11 – 4 вер. 2019 10:00
Початок аукціону:
5 вер. 2019 12:24
Період уточнень:
13 серп. 2019 11:11 – 25 серп. 2019 10:00
Відповіді на питання до:
4 вер. 2019 10:00
Оскарження умов тендера:
13 серп. 2019 11:11 – 31 серп. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
13 серп. 2019 11:43

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (у зв’язку з неможливістю коригування технічної помилки яку було допущено під час публікації оголошення про проведення процедури закупівлі).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 серп. 2019 14:21
Електронний підпис 13 серп. 2019 14:21

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21467647
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04119, Київська область, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Василівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380442067433
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Реконструкція опорного навчального закладу Красятицьке НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Поліської районної ради,д/с "Казочка" по вул. Воздвиженська, 71, в смт. Красятичі, Поліського району, Київської області (Джерело фінансування закупівлі: Інші джерела власних надходжень бюджетних установ, спец.фонд)

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 07053, Київська область, смт. Красятичі, Поліський район, вул. Воздвиженська,71

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 серп. 2019 11:27
Електронний підпис 13 серп. 2019 11:27
Не вказано 13 серп. 2019 11:12
Не вказано 13 серп. 2019 11:12

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
20 ( робочі )
Опис:
Розрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником по факту виконаних робіт, при умові надходження коштів з джерел фінансування на даний Об’єкт. Замовник відповідно до абзацу 2 п.19 Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001р. №1764, може перераховувати Підряднику аванс в розмірі 30% вартості річного обсягу робіт, який спрямовується на небюджетні рахунки, відкриті на ім’я Підрядника в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виключно з таких рахунків на цілі, визначені Договором.
Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
20 ( робочі )
Опис:
Розрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником по факту виконаних робіт, при умові надходження коштів з джерел фінансування на даний Об’єкт. Замовник відповідно до абзацу 2 п.19 Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001р. №1764, може перераховувати Підряднику аванс в розмірі 30% вартості річного обсягу робіт, який спрямовується на небюджетні рахунки, відкриті на ім’я Підрядника в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виключно з таких рахунків на цілі, визначені Договором.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 820 253,20 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 820,25 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
24 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт частини підвального приміщення будівлі за адресою: м. Суми, пров. Громадянський, буд. 4 А, для влаштування найпростішого укриття. Коригування
Капітальний ремонт частини підвального приміщення будівлі за адресою: м. Суми, пров. Громадянський, буд. 4 А, для влаштування найпростішого укриття. Коригування
Ім'я:
Інна Суровицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380542682006 ЄДРПОУ:
23824057

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 486 245,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт приміщень №№ 35,35а першого поверху нежитлової будівлі літ. «А-2» під встановлення медичного обладнання (комп'ютерного томографу) КНП "ОЦО" за адресою: м. Харків, вул. Лісопарківська, 4
Капітальний ремонт приміщень №№ 35,35а першого поверху нежитлової будівлі літ. «А-2» під встановлення медичного обладнання (комп'ютерного томографу) КНП "ОЦО" за адресою: м. Харків, вул. Лісопарківська, 4
Ім'я:
Вовченко Тетяна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380503010693 ЄДРПОУ:
40929168

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 590 205,00 грн без ПДВ

Дивитись
Роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт (заміна) ліфта корпусу №16 Державного некомерційного підприємства «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» за адресою: м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)
Роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт (заміна) ліфта корпусу №16 Державного некомерційного підприємства «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» за адресою: м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний рем...
Ім'я:
Молчанов Дмитро
E-mail: [email protected] Телефон: 380637040644 ЄДРПОУ:
01994089
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 004 639,00 грн без ПДВ

Дивитись