овочі, фрукти та горіхи

Очікувана вартість

25 400,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 8 серп. 2019 11:45

до 9 серп. 2019 15:00

Прийом пропозицій

з 9 серп. 2019 15:00

до 12 серп. 2019 15:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 12 серп. 2019 15:00

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
9 серп. 2019 15:00 – 12 серп. 2019 15:00
Період уточнень:
8 серп. 2019 11:45 – 9 серп. 2019 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

Помилково в системі не підвішено оголошення про проведення закупівлі та технічні вимлги до предмету закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 серп. 2019 10:27

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20274320
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52070, Дніпропетровська область, с. Новоолександрівка, вул. Паркова, 1а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Романчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380988949595
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

буряк свіжий, капуста,морква,огірки свіжі,томати свіжі, цибуля ріпчаста, яблуко

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

1 900 кілограм

Період доставки:

26 серп. 2019 – 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 52070, Дніпропетровська область, с. Новоолександрівка, Паркова,1А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 серп. 2019 11:49

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
25 400,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
228,60 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Гентеш Йосип Янович
E-mail: [email protected] Телефон: 380503616096, 380503616096 ЄДРПОУ:
2104218673
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 серп. 2019 15:00

Пропозиція

25 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ткаченко Вадим Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380662194372 ЄДРПОУ:
03188398
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

31 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ткаченко Вадим Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380662194372 ЄДРПОУ:
03188398
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 583,00 грн без ПДВ

Дивитись
Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, тепличні, великоплідні, ДСТУ 3246 Код ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи
Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, тепличні, великоплідні, ДСТУ 32...
Ім'я:
Ігор Хрупов
E-mail: [email protected] Телефон: +380631290174 ЄДРПОУ:
46130420

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

48 250,00 грн без ПДВ

Дивитись