Електрична енергія

Очікувана вартість

30 574,58 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Переговорна процедура закупівлі електричної енергії відміняється на підставі абзацу 2 частини 4 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв'язку із неоприлюдненням у системі Прозорро інформації про «Джерело фінансування закупівлі» (загальний фонд державного бюджету) та інформації про «Умови оплати договору (Порядок здійснення розрахунків)» (післяоплата 100% на початку періоду наступного за розрахунковим, у строк не пізніше 5 робочих днів після закінчення розрахункового періоду) під час оприлюднення повідомлення про намір укласти договір і відповідно звіту про результати проведення процедури закупівлі та відсутністю технічної можливості виправити цю помилку шляхом внесення змін до вищезазначених форм після їх оприлюднення. Тим самим було порушено вимоги наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21.03.2019 № 463 «Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель»».

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 серп. 2019 10:50

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39835428
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 49004, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Олександра Поля, будинок 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Давиденко Ірина Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380567428557
E-mail:
Факс:
+380567402027

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

9 650 кВт*год

Період доставки:

1 лип. 2019 – 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 52400, Дніпропетровська область, смт. Солоне, вул. Гагаріна, буд. 13

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 серп. 2019 10:46

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
30 574,58 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Чумак Євген Сергійович
Телефон: (050)481-82-73 ЄДРПОУ:
42082379
71
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 серп. 2019 10:50
Електронний підпис 8 серп. 2019 10:51

Пропозиція

30 574,58 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Тетяна Петрик
E-mail: [email protected] Телефон: +380971513807 ЄДРПОУ:
44023137

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

50 158,33 грн без ПДВ

Дивитись
021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Ім'я:
Андрій Біланчин
E-mail: [email protected] Телефон: +380672524610 ЄДРПОУ:
43167274
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

59 533,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Зотова Наталія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380567850497 ЄДРПОУ:
36959778

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

40 470,00 грн без ПДВ

Дивитись