Комплект обладнання та приладдя для оснащення класів початкової школи, Комплект обладнання та приладдя для оснащення кабінету Новоушицького НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 «гімназія», Комплект обладнання для дітей з особливими
освітніми потребами, які навчаються в Струзькій ЗОШ І-ІІІст., Комплект обладнання та приладдя
джерело фінансування: кошти місцевих бюджетів
з 30 лип. 2019 14:20
до 22 серп. 2019 14:25
з 23 серп. 2019 13:58
до 23 серп. 2019 14:25
з 23 серп. 2019 14:25
до 4 вер. 2019 16:08
з 4 вер. 2019 16:08
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
а.3 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відміняє торги у разі порушення порядку оприлюднення повідомлення про намір укласти договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 вер. 2019 16:36 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Комплект обладнання та приладдя для оснащення класів початкової школи
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 15 комплекти |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 00000, Хмельницька область, заклади освіти Новоушицької селищної ради, згідно умов Договору |
| 2 |
Комплект обладнання та приладдя для оснащення класів початкової школи
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 4 комплекти |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 00000, Хмельницька область, заклади освіти Новоушицької селищної ради, згідно умов Договору |
| 3 |
Комплект обладнання та приладдя для оснащення кабінету Новоушицького НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 «гімназія»
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 1 комплекти |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 00000, Хмельницька область, заклади освіти Новоушицької селищної ради, згідно умов Договору |
| 4 |
Комплект обладнання та приладдя
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 1 комплекти |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 00000, Хмельницька область, заклади освіти Новоушицької селищної ради, згідно умов Договору |
| 5 |
Комплект обладнання для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в Струзькій ЗОШ І-ІІІст.
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 1 комплекти |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 00000, Хмельницька область, заклади освіти Новоушицької селищної ради, згідно умов Договору |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 9 серп. 2019 12:06 | |
| Документи закупівлі | 30 лип. 2019 14:21 | |
| Документи закупівлі | 14 серп. 2019 14:26 | |
| Не вказано | 23 серп. 2019 14:25 | |
| Не вказано | 23 серп. 2019 14:25 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 14 серп. 2019 14:26 | |
| Документи закупівлі | 14 серп. 2019 14:26 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 30 лип. 2019 14:24 | |
| Електронний підпис | 30 лип. 2019 14:24 | |
| Електронний підпис | 30 лип. 2019 14:24 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 9 серп. 2019 12:06 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 22 серп. 2019 10:36 |
| Електронний підпис | 22 серп. 2019 10:36 | |
| Цінова пропозиція | 22 серп. 2019 10:35 | |
| Цінова пропозиція | 29 серп. 2019 11:45 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 10:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2019 10:35 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 вер. 2019 16:21 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 4 вер. 2019 15:40 | |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №1)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 23 серп. 2019 14:27 |
| Витяг з реєстру | 23 серп. 2019 14:26 | |
| Електронний підпис | 4 вер. 2019 16:08 | |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №2)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 23 серп. 2019 15:28 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:02 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:02 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:03 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:02 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:02 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:02 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:03 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:02 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:03 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:02 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:02 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:02 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:03 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:02 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:03 | |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 11:02 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2019 13:54 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КП Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної радиВас може зацікавити
455 071,67 грн без ПДВ
Дивитись472 500,00 грн без ПДВ
Дивитись600 317,00 грн без ПДВ
Дивитись