товар - код CPV 39710000-2 по ДК 021:2015 –Електричні побутові прилади (Прилади електричні побутові)
Контактна особа замовника з технічних питань: Інженер УВТК Тілуг Віктор Валерійович, т.(05136) 4-40-78 [email protected]
з 24 лип. 2019 15:53
до 8 серп. 2019 15:57
з 9 серп. 2019 14:22
до 9 серп. 2019 14:49
з 9 серп. 2019 14:49
до 28 серп. 2019 14:54
з 28 серп. 2019 14:54
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відмінити відкриті торги на закупівлю товару - код CPV 39710000-2 по ДК 021:2015 Електричні побутові прилади (Прилади електричні побутові), згідно вимог частини другої п.1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, у зв’язку з виникненням порушень законодавства, та неможливістю їх усунення.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 вер. 2019 10:18 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Прилади електричні побутові – 17 шт., (пункт РПЗ – 9.327) Джерело фінансування закупівлі: відпуск електричної енергії Олександрівською ГЕС; інша діяльність: надання послуг готелів
Код ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
|
Кількість: 17 шт |
Період доставки:
до 30 лист. 2019
|
Місце доставки: Україна, 55002, Миколаївська область, ЮУВ ВП «Складське господарство» Строк поставки товарів : на протязі 30 днів з дати публікації договору в системі ProZorro, але не пізніше 30.11.2019 р., м. Южноукраїнськ |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 24 лип. 2019 15:54 | |
| Документи закупівлі | 24 лип. 2019 15:54 | |
| Не вказано | 9 серп. 2019 14:49 | |
| Не вказано | 9 серп. 2019 14:49 | |
|
|
||
| Проєкт договору | 24 лип. 2019 15:54 | |
| Технічні специфікації | 24 лип. 2019 15:54 | |
| Електронний підпис | 24 лип. 2019 16:01 | |
| Проєкт договору | 24 лип. 2019 15:54 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 29 серп. 2019 14:15 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:55 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 | |
| Не вказано | 8 серп. 2019 13:50 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №1)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 9 серп. 2019 14:51 |
| Витяг з реєстру | 9 серп. 2019 14:50 | |
| Не вказано | 28 серп. 2019 14:52 | |
| Електронний підпис | 28 серп. 2019 14:54 | |
| Не вказано | 14 серп. 2019 15:24 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Технічні специфікації | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Підтвердження відповідності | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Технічні специфікації | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 серп. 2019 15:22 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2019 17:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2019 17:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2019 17:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2019 17:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2019 17:19 | |
| Технічні специфікації | 6 серп. 2019 17:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2019 17:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2019 17:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2019 17:19 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 серп. 2019 17:19 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВП ЮУАЕС ДП НАЕК "Енергоатом"Вас може зацікавити
520 000,00 грн з ПДВ
Дивитись230 000,00 грн без ПДВ
Дивитись547 555,00 грн без ПДВ
Дивитись