Капітальний ремонт (санація) будівлі ДНЗ "Рушничок" за адресою: вул. Київська, 170-А, в м. Обухів, Київської обл.

Капітальний ремонт (санація) будівлі ДНЗ "Рушничок" за адресою: вул. Київська, 170-А, в м. Обухів, Київської обл.

Очікувана вартість

5 891 202,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 лип. 2019 09:01

до 9 серп. 2019 15:15

Аукціон

з 12 серп. 2019 15:06

до 12 серп. 2019 15:39

Кваліфікація

з 12 серп. 2019 15:39

до 27 серп. 2019 09:25

Пропозиції розглянуто

з 27 серп. 2019 09:25

Подання пропозицій:
22 лип. 2019 09:01 – 9 серп. 2019 15:15
Початок аукціону:
12 серп. 2019 15:06 – 12 серп. 2019 15:39
Період уточнень:
22 лип. 2019 09:01 – 30 лип. 2019 15:15
Відповіді на питання до:
9 серп. 2019 15:15
Дата останніх змін умов тендера:
2 серп. 2019 14:49

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

пп. 3 п. 1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі" порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення закупівлі, повідомлення про намір укласти договір.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 серп. 2019 12:53

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37361483
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 08703, Київська область, місто Обухів, вул. Каштанова, 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Стипанець Ольга Миколаївна (Stipanets Olga )
Володіння мовою:
Телефон:
+380457264093
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт (санація) будівлі ДНЗ "Рушничок" за адресою: вул. Київська, 170-А, в м. Обухів, Київської обл.

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 15 лист. 2019

Місце доставки:

Україна, 08700, Київська область, м. Обухів, вул. Київська, 170-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 серп. 2019 14:46
Не вказано 2 серп. 2019 14:46
Документи закупівлі 22 лип. 2019 09:01
Документи закупівлі 22 лип. 2019 09:01
Проєкт договору 22 лип. 2019 09:01
Технічні специфікації 22 лип. 2019 09:01
Не вказано 12 серп. 2019 15:39
Не вказано 12 серп. 2019 15:39
Електронний підпис 22 лип. 2019 09:28
Електронний підпис 22 лип. 2019 09:28
Технічні специфікації 22 лип. 2019 09:01

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Капітальний ремонт (санація) будівлі ДНЗ "Рушничок" за адресою: вул. Київська, 170-А, в м. Обухів, Київської обл.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 891 202,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
58 912,02 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Максименко Олег Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380674073642, ЄДРПОУ:
33147770

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 8 серп. 2019 16:43
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 13 серп. 2019 13:27
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 13 серп. 2019 13:21
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Електронний підпис 8 серп. 2019 16:43
Електронний підпис 8 серп. 2019 16:43
Електронний підпис 8 серп. 2019 16:43
Електронний підпис 8 серп. 2019 16:43
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 13 серп. 2019 13:24
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 13 серп. 2019 13:29
Підтвердження відповідності 13 серп. 2019 13:29
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 16:40

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 серп. 2019 16:44
Витяг з реєстру 12 серп. 2019 15:39
Довідка 12 серп. 2019 15:40
Електронний підпис 15 серп. 2019 16:47

Пропозиція

5 186 250,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Кальченко Іван Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380939654149, 380939654149 ЄДРПОУ:
41157982

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 серп. 2019 12:49
Цінова пропозиція 9 серп. 2019 12:39
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 12:39
Електронний підпис 9 серп. 2019 12:49
Електронний підпис 9 серп. 2019 12:49
16 серп. 2019 13:59
16 серп. 2019 14:01
Кошторис 9 серп. 2019 12:39
16 серп. 2019 13:58
Кошторис 9 серп. 2019 12:39
16 серп. 2019 14:00
Технічні специфікації 9 серп. 2019 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 серп. 2019 12:39

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 серп. 2019 10:57
Довідка 16 серп. 2019 13:59
Електронний підпис 19 серп. 2019 10:58
Витяг з реєстру 16 серп. 2019 13:59
Довідка 16 серп. 2019 15:00

Пропозиція

5 187 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Юрій Охотніков
E-mail: [email protected] Телефон: +380504815225 ЄДРПОУ:
37013701

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 серп. 2019 14:54
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 серп. 2019 14:02
Технічні специфікації 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 серп. 2019 14:02
Кошторис 19 серп. 2019 15:26
Цінова пропозиція 19 серп. 2019 15:26
Технічні специфікації 9 серп. 2019 14:02
Електронний підпис 9 серп. 2019 14:54
Електронний підпис 9 серп. 2019 14:54
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Цінова пропозиція 9 серп. 2019 14:02
Кошторис 19 серп. 2019 15:26
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 серп. 2019 14:45
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Кошторис 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02
Технічні специфікації 9 серп. 2019 14:02
Підтвердження відповідності 9 серп. 2019 14:02

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 19 серп. 2019 16:29
Витяг з реєстру 19 серп. 2019 15:27
Електронний підпис 22 серп. 2019 10:54
Довідка 19 серп. 2019 15:28
Не вказано 22 серп. 2019 10:52

Пропозиція

5 305 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Приватне підприємство «ПОЖБУДКЛАСІК» Юридична адреса: 09117, Київська обл., м. Біла Церква, пров. Пролетарський, 15 Поштова адреса: 09117, Київська обл., м. Біла Церква, пров. Пролетарський, 15 Фактична адреса: 09117, Київська обл., м. Біла Церква, пров. Пролетарський, 15
Ім'я:
Жук Андрій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380508312095 ЄДРПОУ:
40430567

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 8 серп. 2019 18:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 серп. 2019 18:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 серп. 2019 18:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 серп. 2019 18:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 серп. 2019 18:26
Кошторис 8 серп. 2019 18:26
Підтвердження відповідності 8 серп. 2019 18:26
Електронний підпис 8 серп. 2019 18:31
Електронний підпис 8 серп. 2019 18:31
Не вказано 22 серп. 2019 14:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 серп. 2019 18:26
Не вказано 22 серп. 2019 14:45

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 серп. 2019 09:24
Довідка 22 серп. 2019 15:47
Довідка 22 серп. 2019 14:46
Витяг з реєстру 22 серп. 2019 14:45
Електронний підпис 27 серп. 2019 09:25

Пропозиція

5 306 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Без субпідрядників

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт покрівлі та фасаду КЗ "Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського"
Капітальний ремонт покрівлі та фасаду КЗ "Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського"
Ім'я:
Олена Берестенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380522322736 ЄДРПОУ:
43876025

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

10 554 700,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку по вул. Центральна 336 в смт Бородянка Бучанського району Київської області». Коригування (згідно коду ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
«Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку по вул. Центральна 336 в смт Бородянка Бучанського району Київської області». Коригування (згідно коду ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Полякова Катерина Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442000503 ЄДРПОУ:
26345736

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 465 314,00 грн без ПДВ

Дивитись
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Чоботарська, 49, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Чоботарська, 49, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Кравченко Олег
E-mail: [email protected] Телефон: 380577252660 ЄДРПОУ:
43927048

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 112 970,00 грн без ПДВ

Дивитись