Шкільні меблі "Нова Українська школа" парти антисколіозні шкільні 1-містні, стільці шкільні

зекономлені кошти від попередньо проведеної процедури відкриті торги №UA-2019-05-31-000325-b

Очікувана вартість

104 650,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38789800
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 57303, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Центральна, 72
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вячеслав Даценко
Володіння мовою:
Телефон:
+380516231442,+380516231274
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Шкільні меблі "Нова Українська школа" парти антисколіозні шкільні 1-містні, стільці шкільні

Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі

Кількість:

130 штука

Період доставки:

до 25 серп. 2019

Місце доставки:

Україна, 57303, Миколаївська область, Снігурівка, вул.Центральна, 72

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 лип. 2019 15:52

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам згідно Постанови КМУ від 27.02.2019р. №130 та співфінансування районного бюджету згідно розпорядження Снігурівської РДА від 24.05.2019 №142-р

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
104 650,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Бєльський В.А.
Телефон: +380516231442 ЄДРПОУ:
2763713990

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 лип. 2019 16:01
Підписаний договір 2 лип. 2019 16:00

Пропозиція

104 650,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника СНІГУРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (Шкільні меблі для кабінету хімії НУШ)
ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (Шкільні меблі для кабінету хімії НУШ)
Ім'я:
Трінчук Марія
E-mail: [email protected] Телефон: 380966618192 ЄДРПОУ:
23805404

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

156 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Столи для шкільної їдальні - Стіл для їдальні, стільниця покрита пластиком HPL, на круглій трубі, колір під дерево.
Столи для шкільної їдальні - Стіл для їдальні, стільниця покрита пластиком HPL, на круглій трубі, колір під дерево.
Ім'я:
Анжеліка Подорожна
E-mail: [email protected] Телефон: +380977283016 ЄДРПОУ:
08805223

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

53 100,00 грн без ПДВ

Дивитись
Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.
Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної,...
Ім'я:
Баліцька Анастасія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:
22772312

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

187 667,00 грн без ПДВ

Дивитись