засоби навчання з фізики, хімії, біології та навчальні комп’ютерні комплекси з мультимедійними засобами
відповідно річного плану закупівель на 2019 рік
з 1 лип. 2019 15:07
до 17 лип. 2019 00:00
з 17 лип. 2019 15:55
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
З урахуванням ст. 31 Закону України "Про пубілчні закупівлі" в частині порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, закупівлю скасовано.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 лип. 2019 11:50 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
засоби навчання з фізики, хімії, біології та навчальні комп’ютерні комплекси з мультимедійними засобами
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 13 комплект |
Період доставки:
до 1 лист. 2019
|
Місце доставки: Україна, 19617, Черкаська область, с. Байбузи, Рябоконя, 88 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 1 лип. 2019 15:18 | |
| Проєкт договору | 1 лип. 2019 15:20 | |
| Електронний підпис | 1 лип. 2019 15:25 | |
| Електронний підпис | 1 лип. 2019 15:25 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Черкаської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
2 137 853,50 грн без ПДВ
Дивитись3 462 656,94 грн без ПДВ
Дивитись2 333 333,33 грн без ПДВ
Дивитись