Насоси та насосні агрегати

За кошти для виконання інвестиційної програми 2019 року

Рumps and pump units

For the funds to implement the investment program in 2019

Очікувана вартість

5 239 724,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 24 черв. 2019 17:01

до 26 лип. 2019 10:00

Прекваліфікація

з 26 лип. 2019 10:03

до 11 серп. 2019 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
24 черв. 2019 17:01 – 26 лип. 2019 10:00
Період уточнень:
24 черв. 2019 17:01 – 16 лип. 2019 10:00
Відповіді на питання до:
26 лип. 2019 10:00
Оскарження умов тендера:
24 черв. 2019 17:01 – 22 лип. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
24 черв. 2019 17:04

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінити процедуру відкритих торгів, згідно предмету закупівлі: код за ДК 021:2015 – 42120000-6 Насоси та компресори (насоси та насосні агрегати) на підставі пункту 5 частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв’язку з допущенням до оцінки менше двох тендерних пропозицій, на підставі рішенння тендерного комітету (протокол 4/11/19 від 05.08.2019р.)

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03342184
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, провулок Дежньова, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сергій Миколайович Мітін (директор) Наталя Володимирівна Гулієва (начальник групи з публічних закупівель) (- on organizational issues regarding bidding: Guliyeva Natalya Volodymyrivna - Head of the Public Procurement Group, Secretary of the Tender Committee, Dezhnev Street, 9, Dnipropetrovsk Region, Kryvy Rih, Central-Municipal District, 50000, tel .: 067-152-33-92, tel./fax: (056) 409-51-18, e-mail: [email protected] . - on technical issues: Golev Gennady Petrovich - chief power engineer, Dezhnev street, 9, Dnipropetrovsk region, Kryvyi Rih, Central - Municipal district, 50000, tel .: 409-51-71.)
Володіння мовою:
русский
Телефон:
+380564095491, +380671523392
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Насоси та насосні агрегати

За кошти для виконання інвестиційної програми 2019 року

Рumps and pump units

For the funds to implement the investment program in 2019

Перейти до лоту

Очікувана вартість

5 239 724,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 черв. 2019 17:04
Документи закупівлі 24 черв. 2019 17:02
Проєкт договору 24 черв. 2019 17:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 239 724,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КПТМ "Криворіжтепломережа"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Анна Зіміна
E-mail: [email protected] Телефон: +380632293044 ЄДРПОУ:
32863684
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 334 185,56 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Анна Зіміна
E-mail: [email protected] Телефон: +380632293044 ЄДРПОУ:
32863684
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 969 144,05 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Петричко Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 922 304,13 грн без ПДВ

Дивитись