Шкільні меблі: стіл учнівський одномісний, стілець учнівський для потреб загальноосвітніх закладів освіти Черкаського району (початкова школа)

Очікувана вартість

1 000 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 19 черв. 2019 14:32

до 5 лип. 2019 00:00

Аукціон

з 5 лип. 2019 12:07

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
19 черв. 2019 14:32 – 5 лип. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
5 лип. 2019 12:07
Період уточнень:
19 черв. 2019 14:32 – 25 черв. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
5 лип. 2019 00:00
Оскарження умов тендера:
19 черв. 2019 14:32 – 1 лип. 2019 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
21 черв. 2019 09:43

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відповідно до абз. 3 ч. 1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі" (порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 черв. 2019 09:48

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02146989
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 18003, Черкаська область, Черкаси, Вячеслава Чорновола, 157
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сидоренко Олександр Владиславович (Sidorenko Alexander Vladislavovich)
Володіння мовою:
Телефон:
380472648645
E-mail:
Факс:
0472648001

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Шкільні меблі: стіл учнівський одномісний, стілець учнівський для потреб загальноосвітніх закладів освіти Черкаського району (початкова школа)

Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі

Кількість:

660 комплект

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 19617, Черкаська область, с. Байбузи, Рябоконя, 88

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 19 черв. 2019 15:06
Документи закупівлі 19 черв. 2019 15:06
Електронний підпис 19 черв. 2019 15:21
Електронний підпис 19 черв. 2019 15:21
Електронний підпис 19 черв. 2019 15:21

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
100% від вартості Договору оплачується протягом 15 робочих днів після поставки товару

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 000 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
0,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Шкільні меблі для облаштування кабінетів хімії та фізики, код ДК 021:2015-39160000-1 - Шкільні меблі
Шкільні меблі для облаштування кабінетів хімії та фізики, код ДК 021:2015-39160000-1 - Шкільні меблі
Ім'я:
Адамович Олександр Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380951456117 Факс:
+380951456117
ЄДРПОУ:
43247538
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

651 300,00 грн без ПДВ

Дивитись
Комплект меблів для навчальних кабінетів (STEM-лабораторії, кабінету Біології)
Комплект меблів для навчальних кабінетів (STEM-лабораторії, кабінету Біології)
Ім'я:
Наталія Недза
E-mail: [email protected] Телефон: +380985044178 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42408580

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

611 439,17 грн без ПДВ

Дивитись
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для створення освітнього простору в межах реформи "Нова українська школа" пілотного Агрономічненського ліцею в рамках Ukraine Facility
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для створення освітнього простору в межах реформи "Нова українська школа" пілотного Агрономічненського ліцею в рамках Ukraine Facility
Ім'я:
Оксана Липкань
E-mail: [email protected] Телефон: 380969225277 ЄДРПОУ:
21724179

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 457 029,17 грн без ПДВ

Дивитись