44110000-4 - Конструкційні матеріали (бітум, асфальтобетонна суміш)
з 18 черв. 2019 09:30
до 4 лип. 2019 17:00
з 5 лип. 2019 12:35
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 черв. 2019 13:54 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Бітум, асфальтобетонна суміш
Код ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
|
Кількість: 2 найменувань |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 18003, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Чайковського,117 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 18 черв. 2019 09:31 | |
| Електронний підпис | 18 черв. 2019 09:32 | |
| Кваліфікаційні критерії | 18 черв. 2019 09:30 | |
| Документи закупівлі | 18 черв. 2019 09:30 | |
| Технічні специфікації | 18 черв. 2019 09:30 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»Вас може зацікавити
1 284 000,00 грн без ПДВ
Дивитись1 673 710,20 грн без ПДВ
Дивитись1 094 400,00 грн з ПДВ
Дивитись