Комп’ютерне обладнання (персональний комп’ютер у комплекті (1шт), ноутбук у комплекті (1шт)
Детальний опис предмету закупівлі зазначено в Додатку № 2 до оголошення про проведення закупівлі через ЕСЗ
з 10 черв. 2019 10:54
до 12 черв. 2019 11:00
з 12 черв. 2019 11:05
до 18 черв. 2019 11:10
з 19 черв. 2019 11:21
до 19 черв. 2019 11:42
з 19 черв. 2019 11:42
до 27 черв. 2019 09:52
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Комп’ютерне обладнання (персональний комп’ютер у комплекті (1шт), ноутбук у комплекті (1шт)
Код ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
|
Кількість: 2 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 10 черв. 2019 11:02 | |
| Не вказано | 19 черв. 2019 11:42 | |
| Не вказано | 19 черв. 2019 11:42 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 10 черв. 2019 11:03 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 19 черв. 2019 12:50 | |
| Не вказано | 18 черв. 2019 09:12 | |
| Не вказано | 18 черв. 2019 09:12 | |
| Не вказано | 18 черв. 2019 09:12 | |
| Не вказано | 18 черв. 2019 09:12 | |
| Не вказано | 18 черв. 2019 09:12 | |
| Не вказано | 18 черв. 2019 09:12 | |
| Не вказано | 18 черв. 2019 09:12 | |
| Не вказано | 18 черв. 2019 09:12 | |
| Не вказано | 18 черв. 2019 09:12 | |
| Не вказано | 18 черв. 2019 09:12 | |
| Не вказано | 18 черв. 2019 09:12 | |
| Не вказано | 18 черв. 2019 09:12 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 26 черв. 2019 14:32 | |
| Електронний підпис | 26 черв. 2019 14:33 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 черв. 2019 15:17 | |
| Не вказано | 12 черв. 2019 15:17 | |
| Не вказано | 12 черв. 2019 15:17 | |
| Не вказано | 12 черв. 2019 15:17 | |
| Не вказано | 12 черв. 2019 15:17 | |
| Не вказано | 12 черв. 2019 15:17 | |
| Не вказано | 12 черв. 2019 15:17 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 черв. 2019 09:52 | |
| Не вказано | 27 черв. 2019 09:51 |
Пропозиція
Статус
дискваліфікованоКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністраціїВас може зацікавити
47 148,75 грн без ПДВ
Дивитись62 500,00 грн без ПДВ
Дивитись70 400,00 грн без ПДВ
Дивитись