Мясо: Мясо яловичини заморожене, мясо свинини заморожене, мясо свійської птиці (філе куряче, стегно куряче) заморожене
з 6 черв. 2019 13:47
до 24 черв. 2019 00:00
з 24 черв. 2019 12:17
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Не враховано внесення змін до форми оголошення про проведення відкритих торгів, затверджених наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21 березня 2019 року № 463 «Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490», який набрав чинності 03 травня 2019 року, а саме: відсутній пункт «10². Джерело фінансування закупівлі»
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 черв. 2019 13:49 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Мясо: Мясо яловичини заморожене, мясо свинини заморожене, мясо свійської птиці (філе куряче, стегно куряче) заморожене
Код ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
|
Кількість: 3 900 кілограми |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 25014, Кіровоградська область, Кропивницький, Дарвіна, 25 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 6 черв. 2019 13:54 | |
| Електронний підпис | 6 черв. 2019 13:56 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти, молоді та спорту Кіровоградської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
576 375,00 грн без ПДВ
Дивитись282 541,67 грн без ПДВ
Дивитись701 250,00 грн без ПДВ
Дивитись