Медичне обладнання
з 6 черв. 2019 13:21
до 24 черв. 2019 14:00
з 25 черв. 2019 11:49
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відмінити відкриті торги, згідно предмету закупівлі: 33100000 – 1 - медичне обладнання), з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 31 Закону, а саме: – неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 14 черв. 2019 11:22 | |
| Не вказано | 14 черв. 2019 11:21 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
медичне обладнання
Код ДК 021:2015:
33100000-1 Медичне обладнання
|
Кількість: 8 штука |
Період доставки:
до 15 серп. 2019
|
Місце доставки: Україна, 24410, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича,2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 черв. 2019 13:23 | |
| Не вказано | 6 черв. 2019 13:21 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування"Вас може зацікавити
284 280,00 грн без ПДВ
Дивитись228 598,13 грн без ПДВ
Дивитись394 654,21 грн без ПДВ
Дивитись