Капітальний ремонт пасажирського ліфту в адміністративній будівлі за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 75 (заміна пасажирського ліфту) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013
з 28 трав. 2019 18:19
до 3 черв. 2019 17:00
з 3 черв. 2019 17:00
до 13 черв. 2019 17:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Відмінити проведення відкритих торгів з капітального ремонту пасажирського ліфту в адміністративній будівлі за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 75 (заміна пасажирського ліфту) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 відповідно до абзацу 2 пункту 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 трав. 2019 14:45 | |
| Електронний підпис | 29 трав. 2019 14:47 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Капітальний ремонт пасажирського ліфту в адміністративній будівлі за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 75 (заміна пасажирського ліфту)
Код ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
|
Кількість: 1 роботи |
Період доставки:
до 31 груд. 2019
|
Місце доставки: Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 28 трав. 2019 18:19 | |
| Електронний підпис | 28 трав. 2019 18:20 | |
| Документи закупівлі | 28 трав. 2019 18:19 | |
| Не вказано | 28 трав. 2019 18:19 | |
| Не вказано | 28 трав. 2019 18:19 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
2 678 630,78 грн без ПДВ
Дивитись1 893 530,00 грн без ПДВ
Дивитись1 371 095,17 грн без ПДВ
Дивитись